Sleduj nás

Oktagon - Dvořák David - Taigibov Arsen

Oktagon - Dvořák David - Taigibov Arsen

Jeden z nejlepších zápasů OKTAGONu 13 nás trochu překvapivě čeká již v předzápasech. Hvězda muší váhy a jeden z adeptů na zahraniční angažmá. David Killa Khroust Dvořák se střetne s podobně ambiciózním Ukrajincem Arsenem Taigibovem.

Tento 25letý borec nepoznal porážku již od roku 2015 a sérii vítězných zápasů natáhl na 11 duelů. Celkovou bilanci má 16 výher a 2 porážky, kdy 50 % vítězství získal na body. I když se jedná o opravdu skvostný rekord, trochu ho shazuje kvalita soupeřů, protože Taigibov všechny zápasy absolvoval na území bývalého Sovětského svazu na galavečerech menších organizací.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

David Dvořák na samotném začátku letošního roku absolvoval dlouhý kemp v Thajsku, který se mu povedlo zúročit hladkou výhrou v prvním kole proti Igoru Goncharovi na Night of Warriors 16. Pro Davida to byla již dvanáctá výhra za sebou a poslední, kdo ho zvládl zdolat, byl v roce 2012 Filip Macek. Bilance reprezentanta All Sports Academy je nyní 16 výher a 3 porážky, z toho 50 % vítězství získal KO!


Pro sázkové kanceláře je David obrovský favorit. I když se s tím nedá nesouhlasit, kurz okolo 1.21 na jeho výhru je naprostý úlet nekorespondující s kvalitou mladého Ukrajince Taigibova. Dvořák si svým nátlakovým stylem boje dojde pro vítězství, ale bylo by pro nás velkým překvapením, kdyby Arsena ukončil před limitem. Zatím se to nepovedlo nikomu, a proto je pro nás nejlepší variantou sázka na Dvořákovu výhru na body, kde se kurz pohybuje okolo 2.05.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži