Sleduj nás

Oktagon - Čepo Vlastislav - Tlkanec Erik

Oktagon - Čepo Vlastislav - Tlkanec Erik

Tento víkend nás čeká slovenská část OKTAGONu Underground a jedním z nejzajímavějších zápasů, který tento galavečer nabízí, je semifinále ve váze do devadesáti kilogramů mezi Vlastislavem Čepom a Erikem Tlkancem.

V prvním kole se k nim naklonila štěstěna čelem a oba vyfasovali náhradní soupeře, kteří na zápas kývli pouze čtyři dny před akcí. Čepo svého soka zničil již v polovině prvního kola. Jevický se s ním vrh do nesmyslné přestřelky a od mistra Slovenska v boxu inkasoval takové granáty, že nevěděl, kde vůbec je.

Erik Kladivo Tlkanec vyprovodil svého soka v podobném stylu. Križanovi nepomohla výšková převaha a od dalšího mistra Slovenska v klasickém boxu sežral brutální údery na spodek. I když prokázal velké srdce a snažil se vzdorovat, připomínal chvílemi tento zápas souboj orla s kanárkem.


Nyní se oba suverénní vítězové postaví proti sobě o místo ve slovenském finále. Fyzicky jsou na tom Tlkanec i Čepo stejně, jediný rozdíl je ve věku, kdy první jmenovaný je o pět let starší. Čepo se MMA věnuje o poznání déle a bude zajímavé sledovat, jestli se pokusí využít této výhody. Nám přijdou šance obou borců vyrovnané, a proto sáhneme po vyšším kurzu a vsadíme si na Tlkance. Na „Kladivo“ je vypsán kurz 2.16, který určitě stojí za zkoušku.


Další články