Sleduj nás

Oktagon - Bryczek Robert - Silva Leandro

Oktagon - Bryczek Robert - Silva Leandro

Souboj s mezinárodním obsazením ve veltrové váze bude jednou z ozdob OKTAGONu 15. Na jedné straně klece bude stát v OKTAGONu prověřený Polák Bryczek a na druhé zkušený Brazilec Silva. Tento bezmála 34letý borec má bilanci 23 výher a 8 porážek, kdy 43 % vítězství získal submisí.

Během své bohaté kariéry nastupoval v ruské ACB a hlavně zvládl sedm zápasů v UFC. V americké lize dokázal porazit například Charlie Brennemana nebo Lewise Gonzaleze. Nestačil naopak na Trinalda nebo Rustama Khabilova. Silva je komplexní bojovník, který díky své houževnatosti nikdy nebyl ukončen před limitem!


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Robert Bryczek se do akce vrátil po dvouleté pauze na OKTAGONu 12, kde si suverénním způsobem poradil s nebezpečným Maďarem Mate Kerteszem. Upravil tím svůj rekord na deset výher a dvě porážky, kdy 50 % vítězství získal na body. Bryczek se kromě svého domácího Veto Teamu připravoval i ve Varšavě pod Miroslawem Okinským po boku takových es jako je Szymon Kolecki nebo Oleksiejczuk.

Zápasové zkušenosti a kvalita soupeřů hovoří pro veterána z Brazílie. Bryczek by měl mít navrch po silové stránce, protože je to čistokrevný veltr, zatímco Silva prakticky celou kariéru strávil v lehké váze. Polák je také o pět centimetrů vyšší a disponuje větším dosahem. Věříme, že větší motivace a síla tentokrát přebijí zkušenosti, a proto zvolíme sázku na Bryczeka v kurzu 1.62.


Robert Bryczek, který se za několik dní představí na OKTAGONu 15, podepsal s největší tuzemskou organizací dlouhodobou smlouvu a nyní by rád promluvil do souboje o post vyzyvatele v nabité veltrové váze.

Proč jste podepsal právě OKTAGON MMA?
OKTAGON mi nabídl nejlepší podmínky ze všech. OKTAGON působil nejprofesionálněji. Podívejte se, jak se dynamicky vyvíjejí na vlastním trhu. Mají základnu vlastních hvězd a navíc přitahují stále více bojovníků z celého světa, což zvyšuje jejich mezinárodní prestiž. Nejdůležitější bylo, že si nezavírám dveře do světa. V OKTAGONu mám smlouvu pouze na Česko a Slovensko.


Ve stejnou dobu byl ohlášen i tvůj soupeř pro další zápas, kterým je Leandro Silva. Co jsi o něm zjistil?
Trénuje v American Top Teamu. Prošel UFC nebo ACB a má přes třicet zápasů. Je to opravdu zkušený bojovník a také skvělá šance na zviditelnění. Nikdy neprohrál před limitem, takže bude hodně nebezpečný.

Na zápas se připravuješ i ve Varšavě v akademii Wilanow, proč jsi zvolil tento gym?
Rád se sem jezdím připravovat, protože Miroslaw je výborný trenér, který má možná největší zkušenosti ze všech MMA trenérů v Polsku. Je tu obrovská konkurence a možnost spárovat třeba s Oleksiejczukem nebo Szymonem Koleckim.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži