Sleduj nás

Oktagon - Brož Miroslav - Daniš Igor

Oktagon - Brož Miroslav - Daniš Igor

Miroslav Brož dostane šanci a už 15. února se může vrátit na vítěznou vlnu. I když se mu v minulém roce příliš nedařilo, nevzdává se a své štěstí půjde vyzkoušet na akci Oktagon Prime. Právě Prime patří k menším turnajům, které organizace Oktagon MMA pořádá a Brož tuto možnost po dvou tvrdých prohrách jistě uvítá.

I soupeře k tomu dostal velice přijatelného. V oktagonu mu bude čelit Igor Daniš, který je známý především svým postojem. Ten piloval dlouhou dobu v Thajsku, kde dosáhl i velmi cenných skalpů v místním Muay Thai. Štěstí v Bangkoku už jelo vyzkoušet i několik odvážlivců z Česka a mohli by o tvrdosti tohoto sportu vyprávět celé dlouhé zimní večery. Následně se rozhodl vrátit na Slovensko a zkusit populární MMA. První zápas se mu sice nevyvedl a prohrál s Danielem Hromkem, nyní už však dobře ví, co ho čeká.

Miroslav Brož je stálice českého MMA. Po příchodu do Oktagonu dokázal porazit Gabriela Toroka, následně ho ale zdolal Milan Ďatelinka i Jakub Běle, oba navíc v prvním kole. Brož je určitě zkušenější MMA zápasník, ale tento duel bude pod tlakem a nikdo neví, co s ním udělaly dvě porážky. Velkou nevýhodou je také jeho výška, která mu v jeho váhové kategorii komplikuje každý souboj. Tentokrát tedy trochu zariskujeme a vsadíme si, že zvítězí Igor Daniš v krásném kurzu 2.73.


Další články