Sleduj nás

Oktagon - Bahník Jakub - Kohout Matouš

Oktagon - Bahník Jakub - Kohout Matouš

České semifinále ve střední váze nám nabídne zajímavou odvetu zápasu, který jsme mohli sledovat na XFN 17. Začátkem roku 2019 si to v napínavém duelu rozdali Jakub Bahník s Matoušem Kohoutem a po třech kolech se z bodového vítězství radoval první jmenovaný.

Matouš se od té doby na pravidla MMA velmi dobře adaptoval a i upravená pravidla Undergroundu by mu jako mistru Evropy v Muaythai měla naprosto vyhovovat. To se potvrdilo i v prvním kole turnaje, protože Michal Ryba neměl sebemenší šanci a Matouš jej ukončil zhruba v polovině druhého kola.

Podobně si vedl i Jakub Bahník s Pavlem Hvězdou. Po takticky svázaném úvodním kole přitlačil Bahník na pilu a bylo z toho také vítězství před limitem. Již první vzájemná bitva ukázala, jak vyrovnaní jsou oba borci a i nyní je velmi těžké dopředu odhadnout výsledek.


Očekáváme atraktivní přestřelku v postoji, která těžko může skončit na body. Jakub Bahník má drobnou výhodu vítězstvím v prvním zápase, a proto věříme, že se jeho dlouhé ruce prosadí i tentokrát a naše peníze poputují na něj. Kurz na výhru Jakuba Bahníka je 1.80.

Bahník Jakub vs. Kohout MatoušDalší články