Sleduj nás

Oktagon - Attila Végh - Maiquel Falcão

Oktagon - Attila Végh - Maiquel Falcão

Attila Végh se vrací po zranění do organizace Oktagon, se kterou podepsal dlouholetý kontrakt. Hvězda světové scény (bývalý šampión v Bellatoru), byla kvůli zranění kolene mimo hru téměř rok a půl, nyní je ale rodák z Dunajské Stredy definitivně fit a odhodlán opět vítězit.

Attila Végh vs. Maiquel Falcão

Ve svých 33 letech má stále co nabídnout, z jeho okolí dokonce zní, že mu pauza prospěla a bude ještě rychlejší než v minulosti. V Trnavě jej vede Jozef Púchly, sám Végh se pak v SFG věnuje i trenérské činnosti. Ostřílený slovenský bijec má za sebou už 41 utkání, z nichž 31 vyhrál, dvakrát remizoval a osmkrát odcházel poražen. Výhodou slovenského válečníka je pak nesporně komplexnost, slabiny se u něj hledají jen velice složitě.

Soupeřem Végha bude brazilský veterán Maiguel Falcao. Sedmatřicetiletý bojovník s přezdívkou „Big Rig“ není žádný sparingpartner, nicméně věk nelze zastavit a v poslední době má jeho výkonnost klesající tendenci. Z posledních čtyř utkání třikrát prohrál, jeho bilance z 50 utkání tak čítá 38 výher a 12 porážek.

Pro Atillu Végha hovoří výšková převaha i věk, svého soupeře pak porazí před časovým limitem, nejpravděpodobněji K.O nebo T.K.O.Další články