Sleduj nás

Oktagon 59 se bude muset obejít bez Vlasty Čepa! Slovenského ranaře vyřadilo zraněné rameno

Oktagon 59 se bude muset obejít bez Vlasty Čepa! Slovenského ranaře vyřadilo zraněné ramenoFoto: OKTAGON MMA

Velká škoda pro fanoušky žlutočerné organizace a samozřejmě i pro samotného zápasníka. Vlasto Čepo je druhé velké jméno, které budou muset diváci v bratislavské Peugeot Areně oželet.

Deset dní zbývá do druhého turnaje Oktagonu pod širým nebem v tomto kalendářním roce. Akce ve slovenské metropoli je našlapaná podobnou kvalitou jako nedávný turnaj v Edenu. Bohužel, jak to tak bývá, i Oktagon 59 počítá ztráty ještě dlouho před svým konáním.

Nejprve byl zrušen titulový zápas mezi Felipe Limou a Jonasem Mågårdem. První jmenovaný dostal laso z UFC a ze zcela pochopitelných důvodů neodolal. Brazilec byl za svoji odvahu odměněn premiérou snů a získal kromě velkého vítězství i bonus za výkon večera.

Summer party Oktagon 59 se bude muset bohužel obejít i bez Vlasty Čepa. Ten se měl střetnout s Erhanem Kartalem, ale ze hry jej vyřadilo zraněné rameno. Smutnou novinku nejprve oznámila organizace na svých sociálních sítích a následně ji potvrdil i sám bojovník, který se omluvil fanoušků a vysvětlil, co jej trápí.

„Musím bohužel oznámit takovou věc, že se v Bratislavě nepředstavím. Museli jsme to zrušit po dohodě týmu s doktory a já to sám potvrdil. Chtěl jsem za každou cenu bojovat, ale někdy to nejde. Poslední tři týdny jsem trénoval s takovými rukávy na pravé ruce, protože mám problém s ramenem a klíční kostí. Odborně to neumím vysvětlil je tam zánět a otok. Při úderu mi to vypne ruku a nejde jí potom vůbec používat. Zkoušel jsem všechno od léků přes rázové vlny, ale pomůže jen úplný oddych,“ vysvětlil Čepo svůj problém, se kterým se opravdu nastoupit nedá. Poté ještě nabídl pohled do své duše, která je aktuálně plná smutku.


„Vím, že jste se těšili a budete zklamaní, ale věřte, že nejvíc je vždy zklamaný zápasník. Dva nebo tři měsíce žádný život, tréninky dvakrát i třikrát denně, příprava v Thajsku a všechno padlo. Nemusím snad ani mluvit o tom obrovském množství financí. Mrzí mě to, že se na turnaji nepředstavím, ale bude i tak skvělý. Přijďte podpořit a spolu si to vynahradíme jindy. Vidíme se v Bratislavě,“ uzavřel svůj video příspěvek Čepo.


Další články