Sleduj nás

OKTAGON 41 zná svůj hlavní zápas! Magard vs. Lopez vyjasní situaci okolo bantamového titulu

OKTAGON 41 zná svůj hlavní zápas! Magard vs. Lopez vyjasní situaci okolo bantamového tituluFOTO: OKTAGON MMA

Jejich střet byl prakticky jistou záležitostí, ale nikdo nedoufal, že se jej dočkáme takto brzy.

Právoplatný šampion Jonas Magard si to na turnaji OKTAGON 41 rozdá se svým dočasným zástupcem Gustavo Lopezem o sjednocení opasku pro krále bantamové divize.

Fantastický duel bude důstojným vyvrcholením premiérového turnaje v Liberci.


Když se zhruba týden před prosincovým turnajem v O2 areně zranil Dánský Žralok, málokdo čekal, že se OKTAGONu povede sehnat tak kvalitní náhradu, jakou se ukázal být Gustavo Lopez.

Třiatřicetiletý Američan byl naštěstí v plné přípravě na jiný duel, a tak nad nabídkou OKTAGONu nezaváhal ani vteřinu a začal se balit na cestu do středu Evropy.


To, s jakým přehledem poté zvládl zápas v nové organizaci a na půdě svého protivníka, asi překvapilo úplně všechny. Filip Macek na zemi vlezl do nastražené pasti a skončil uškrcen patnáct vteřin před koncem prvního kola.

“Taktika byla jednoduchá. Prostě jsem chtěl dělat to, co dělám vždycky. Nechal jsem to plynout. Jak už jsem říkal, dokážu udělat hodně silný tlak. Když se dostanu na vás, tak jste v problémech, protože tam jsem nejlepší na světě,“ prohlásil Lopez lakonicky na pozápasové tiskovce.

Tam samozřejmě padla i otázka na duel s šampionem Magardem. Gustavo se jen usmál a prohlásil, že o Magardovi v životě neslyšel, ale že se vzájemnému souboji rozhodně vyhýbat nebude.

To očividně dodržel a nás čeká sjednocovací duel již 15. dubna v Home Credit Areně. Jarní termín je poměrně překvapivý vzhledem k charakteru zranění, které Jonas v prosinci utrpěl. Původní zprávy o zlomenině čelisti byly později upraveny na frakturu lícní kosti, ale i tak je Žralokův návrat do akce bleskovou záležitostí.


To se ostatně potvrdilo již v prvním týdnu letošního roku, kdy se Magard pochlubil příspěvkem z tréninku.

„Zranění se hojilo velmi rychle. Když jsem byl na kontrole, říkali mi, že to, co jiní hojí tři týdny, já jsem zvládl za týden. Méně, než čtrnáct dní po operaci jsem zpět a opět jedu lapy s trenérem. Nemám čas sedět a litovat se, jdu dopředu," potěšil své fanoušky Jonas, který se očividně hojí rychleji než komiksový Wolverine.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články