Sleduj nás

Oktagon 31: Dvě bitvy o titul i rozjetý Polívka s Kalašnikem

Oktagon 31: Dvě bitvy o titul i rozjetý Polívka s Kalašnikem
Organizace OKTAGON tento týden zveřejnila kompletní kartu svého prvního turnaje v roce 2022. Vzhledem k rozvolňujícím se opatřením může být z poloviny naplněna kapacity pražské O2 areny a nutno uznat, že téměř deset tisíc diváků dostane opravdu prvotřídní menu.

Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY


Sledovat ze SLOVENSKA


Vrcholem večera bude samozřejmě bitva o titul střední váhy, kde se střetne dočasný šampion Pirát Krištofič a nováček vOKTAGONu Patrik Kincl. Už od listopadu promovaný zápas začíná vposledních týdnech dostávat hodně osobní rovinu a je jasné, že borci si vkleci nic nedarují.

Můžeme jen doufat, že vážení a následný staredown proběhne bez excesů, protože Krištofič vyhrožuje fackami, jakmile Patrika spatří. Role, byť dočasného šampiona, vyžaduje určitou úroveň chování, a proto snad Attila Végh dokáže u svého svěřence ztlumit vášně, a boj se odehraje výhradně v kleci a v duchu fair play.

O prozatimní titul v lehké váze půjde o zápas dříve. Rony Paradeiser dlouhodobě potvrzuje, že patří mezi špičku tuzemského MMA a dočasný titul a s ním i možnost odvety s Ivanem Buchingerem by si zasloužil.


Proti bude belgická kometa Losene Keita, který upřednostnil nabídku OKTAGONu před KSW i americkou LFA a kromě sbírání zkušeností chce i pás šampiona a hlavně skalp Ivana Buchingera.

První krok se mu podařil na výbornou. Karola Ryšavé doslova rozstřílel a nepotřeboval na to ani celé kolo. Jak se mu bude dařit proti dalšímu slovenskému talentu, je jednou z hlavních otázek večera.


Zdeněk Polívka letí žebříčkem vzhůru a Alex Lohoré může být jeho vstupenkou do titulového mixu. Zkušený Francouz dokázal vzdorovat pět kol Karlosovi a s Apollem předvedl krásný, technický zápas, ve kterém byl pár úderů od vítězství.

Polívka má být pro veterána Strike Force pouze formalita, ale Game Over dokázal roztrhat papírové předpoklady již několikrát a může se mu to podařit znovu.

Další domácí borec na vzestupu je brněnský Andrej Kalašník. AK-47 překvapivě vyřídil Kelta Christiana Jungwirtha již po minutě a třech sekundách na škrcení a nyní jej čeká těžká prověrka zvýchodu.


Organizací RCC ostřílený Arthur Karavaev vyhrál pět zápasů v řadě a disponuje souborem schopností, se kterými může hodně hnout veltrovou divizí.

Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY


Sledovat ze SLOVENSKA


První zápas na hlavní kartě obstará česká stálice Lucka Pudilová. Přestup do irského SBG vlil veteránce UFC novou krev do žil, a tak bude chtít Lucka potvrdit svoji tuzemskou dominanci, kdy po návratu ze zámoří prohrála jen jednou.

Její soupeřka Priscila de Souza má ve dvaatřiceti letech hromadu zkušeností, ale prohrála čtyřikrát v řadě a proti Kulce z Příbrami to bude mít opravdu těžké.

Na prelims čeká fanoušky souboj nebezpečného Toleda s velmi pohyblivým Montagnacem. Do hry se také vrátí Vlasto Čepo, který se pokusí uspět proti Brazilci Silvovi. Ten se stejně jako El Chapo spoléhá na pořádné granáty, a tak je otázka, kdo si prosadí svojí. Kuba Bahník umí taky rozpoutat pořádné peklo, proto věříme, že se pár euro za PPV rozhodně vyplatí a bude na co koukat celý sobotní večer.

Oktagon 31, video z váženíOktagon 31 aktuální fight card a live výsledky:


Hledáte tipy na turnaj Oktagon 31? Podívejte se MMAtipy.cz. Naleznete zde i rozsáhlé analýzy zdarma.

Pirát Krištofič Patrik Kincl
Ronald Paradeiser Losene Keita
Zděnek Polívka Alex Lohoré
Vlasto Čepo Alexandre Silva
Jakub Bahník Jay Cucciniello
Jaku Běle Naglis Kanišauskas
Denis Farkaš Max Handanagic
Marek Luštiak Ľudko Greguš
Radek Roušal Michael Deiga Scheck
Michal Nepraš Vladimír Lengál


JAK ZAPNOUT OKTAGON 31 ŽIVÝ PŘENOS

Další články