Sleduj nás

OKTAGON 30 zachráněn! Vybrakovanou kartu pořádně vylepší Underground

OKTAGON 30 zachráněn! Vybrakovanou kartu pořádně vylepší Underground
Zdálo se, že poslední turnaj v roce stíhá nějaké prokletí. Bojovníky kosila zranění i pozitivní testy na covid a karta se promotérům doslova rozpadala pod rukama.

Ve chvíli, kdy byl zrušen zápas Dawa vs. Primera a Szabová vs. Rubin, už asi málokdo věřil, že nás čeká plnohodnotná podívaná. Řešení se povedlo najít spojením turnaje s projektem Underground, kde se v malých rukavicích odehrávají zápasy podle pravidel Muaythai.

"Vzhledem ke zraněním a pozitivním případům, což vyřadilo ze hry několik zápasů, jsme se rozhodli udělat fanouškům radost a přidáme na turnaj zápasy podle oblíbených pravidel OKTAGON Underground. Svět Undergroundu zdobí adrenalinem nabité zápasy v malých rukavicích, bez takedownu a v podání těch nejostřílenějších borců z postoje,“ oznámilo vedení organizace pouhé dva dny před celou akcí.

Sehnat v období mezi svátky „provozushopné“ bojovníky musel být pořádný oříšek. Nakonec se povedlo sestavit čtyři hodně zajímavé dvojice. Fanoušky asi nejvíce zarazilo jméno Denise Farkaše, který měl v pondělí boxerský zápas na Fight Night Challenge, ve kterém podlehl po krásné bitvě Kubovi Gazdíkovi.

Krátkého odpočinku se pokusí využít reprezentant bratislavského Hanuman Gymu Andrej Šimkulič. Další dvojici tvoří Andy Čehovský, který bude v souboji s Adrianem Tadlánkem obrovský favorit. Vyrovnanější záležitost by měl přinést zápas mezi Mexičanem Krivákem a Radkem Roušalem. Do akce se také dostanou Jakub Mikovčák a Tomáš Cigánik.


První bitva čeká většinu účastníků již dnes na váze. Uvidíme, kdo se přes Vánoce odvázal s řízky a salátem, a kdo naopak dokázal udržet choutky na uzdě.

OKTAGON 30, video a fight cardDalší články