Sleduj nás

OKTAGON 23 živě zdarma: Roman Paulus vs. Michal Konrád, analýza a live přenos

OKTAGON 23 živě zdarma: Roman Paulus vs. Michal Konrád, analýza a live přenos
Československý souboj dvou mladých borců by měl být jednou z ozdob turnaje OKTAGON 23.

Michal Konrád je na domácí scéně etablovaným zápasníkem, ale v poslední době neprožívá výsledkově šťastné období. Šňůru porážek sice dokázal utnout na galavečeru OKTAGON 21, kde porazil Igora Lukačoviče, ale vzhledem k tomu, že mladý Slovák přijal souboj pouze několik dní před turnajem, jednalo se o povinné vítězství. Migel tak upravil svoji bilanci na pět výher a sedm porážek, kdy 60 % vítězství získal submisí.

Zástupce známého Spartakus Fight Gymu Roman Paulus se slušně uvedl již v projektu Underground. V souboji s Tomášem Drábikem vytáhl brutální highkick a svého soupeře poslal do šatny již v prvním kole.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!OKTAGON 23 zdarma: Roman Paulus vs. Michal Konrád


Po tomto představení následovalo ještě úspěšnější vystoupení v posledním pokračování OKTAGON Výzvy. Paulus obdaroval kopem na hlavu i zkušeného Vlada Lengála a v náročném finále přetlačil po pěti kolech  Tomáše Zajace. Tato výhra je jediný profesionální zápas počítaný do oficiálních statistik.

Michal má několik trumfů, které by mohl v tomto souboji vytáhnout. Lepší wrestling, větší síla, váhová převaha, to vše by mělo být na straně zástupce Gorila MMA. Za slovenskou nadějí pak půjde lepší pohyb a schopnost vytáhnout překvapivý KO úder nebo kop, to kdykoliv v průběhu souboje. Naše redakce vidí šance obou bojovníků vyrovnané, a i proto se nám líbí vyšší kurz na Romane Pauluse.


Zde můžete tento souboj sledovat zdarma. Přinášíme online video.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži