Sleduj nás

OKTAGON 23: Leoš Brichta - Kirill Medvedovsky, informace a živý přenos

OKTAGON 23: Leoš Brichta - Kirill Medvedovsky, informace a živý přenos
Na turnaji OKTAGON 23 se vrací do akce sběratel bonusů Leo Brichta. Jeho původní soupeř Felipe da Silva Maia se zranil, ale náhrada se naštěstí nehledala dlouho. Podívejte se na aktuální informace, živý přenos, fight card a výsledky.

Hozenou rukavici zvedl BJJ specialista Kirill Medvedovsky. Tento osmadvacetiletý Izraelec disponuje kladnou bilancí dvanáct výher a osm porážek, kdy 58 % vítězství získal submisí.

Kirill má za sebou poměrně zajímavou kariéru, kdy kromě jednoho zápasu v čínské Kunlun Fight League absolvoval tři souboje v ACA a pět v Bellatoru. Z těchto devíti soubojů vyhrál jediný. Nejznámější soupeř, se kterým Medvedovsky změřil síly, je bezesporu James Gallagher. Tento Irský bijec, kterému se občas říká nový Conor McGregor, uškrtil Kirilla již v prvním kole.


Leo Brichta se po fantastické amatérské kariéře začíná naplno prosazovat i mezi profesionály a neprohrál již od roku 2019. V posledních dvou zápasech své soupeře nejprve tvrdě natrefoval v postoji a následně shodně uškrtil na Rear-Naked-Choke. Třiadvacetiletý zástupce PriMMAt Gymu tak upravil svůj rekord na sedm výher a tři porážky, kdy 43 % vítězství získal knockoutem.

leo brichta oktagon 23 mma novinky

OKTAGON 23: Leo Brichta vs. Kirill Medvedovsky


V tomto zápase nás čeká klasický souboj stylů, kdy proti sobě nastoupí striker a zemař. Leo jde postupně nahoru i ve wrestlingu a vítězí na škrcení, ale doma je v postoji, kde sází tvrdé kombinace a ničí své soupeře. Kirill se bude snažit dostat boj na zem a napodobit Gregora Shestakova, který Lea utáhl na Heroes Gate 22 ze zad na Triangl Choke.


Medvedovsky neměl na přípravu příliš mnoho času, a i když se jedná o zkušeného zápasníka, nevěříme, že na Brichtu dokáže vyzrát. Leo je v postoji o několik tříd jinde a podle nás ukončí Izraelce knockoutem.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články