Sleduj nás

Oktagon 15, Karlos Vémola vs. Attila Végh: Live stream živě - zaručený návod, jak sledovat Zápas století zdarma

Oktagon 15, Karlos Vémola vs. Attila Végh: Live stream živě - zaručený návod, jak sledovat Zápas století zdarma
Zápas století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem je tu a vzhledem k tomu, že doposud takto velký turnaj na domácí MMA scéně ještě nebyl, tak se není čemu divit, že o něj každou sekundou roste zájem. I proto jsme si pro vás připravili stručný návod, kde všude ho můžete sledovat.

Protože je celá pražská O2 arena do posledního místečka vyprodaná, o osobní návštěvě už nemůže být ani řeč. Na druhou stranu si můžete vychutnat kvalitní HD vysílání bez toho, aniž by vám bránilo něco ve výhledu. K HD přenosu můžete využít tří možností (všechny názvy zvýrazněné žlutou barvou vás odkáží přímo na zdroj).

O2 TV Sport - Jediná česká televizní stanice, která bude turnaj vysílat živě. Objednat si můžete i čistě jenom sportovní balíček, který lze sledovat prostřednictvím internetu. Nemusíte si tedy nutně pořizovat set top box.


JOJ Plus - slovenská obdoba stanice O2 TV Sport, až na ten rozdíl, že vám stream půjde pustit pouze v případě, že se nacházíte na území Slovenska. Při rozkliknutí odkazu budete nasměrovány přímo na stránku s přehrávačem.

OKTAGON TV - Za 13 eur si na oficiálních stránkách organizace můžete zakoupit PPV přenos. Ten vám kromě hlavní karty nabídne i prelims, tudíž si vychutnáte úplně dopodrobna turnaj celý. Při koupi této funkce mějte však na paměti, že funguje pouze na jednom zařízení.


Následující tři možnosti vám sice už nezaručí HD kvalitu, zato se na jejich funkci můžete spolehnout.

TV Tipsport - Ideální řešení pro všechny, kteří už mají nebo se chystají založit uživatelský účet. TV Tipsport nabídne celou hlavní kartu zdarma. Pokud se teprve hodláte registrovat, budete si muset na hrací konto poslat alespoň 30 Kč, což je minimální „vstupní požadavek“. Rázem vám nic ve sledování nebude bránit.

JOJ Plus přes VPN - Zajímavá a asi momentálně nejlepší možnost zdarma, o které skoro vůbec neví. Jelikož je internetové vysílání pro kanál JOJ Plus (viz odkaz výše) omezeno pouze na slovenské území, pak je třeba najít způsob, jakým se to dá obejít. Jeden takový způsob nám nabízí libovolná VPN aplikace, kde si jen zaktivujete připojení a následně se můžete dívat (vyzkoušeno 9. listopadu na iPhone X). Odkaz - Android, iOS.


Aplikace Rebuy Stars - Druhá velmi zajímavá možnost. Jak jistě víme, Rebuy Stars je jedním ze sponzorů Oktagonu MMA. Jako taková má i vlastní aplikaci, která v minulosti živě vysílala předzápasy turnajů Oktagonu (naposledy Oktagone Prime 2 z Košic). Zdali totéž zopakuje i s turnajem v O2 areně, to se zatím neví, nicméně za vyzkoušení to určitě stojí.

Internetové streamy - Pro sledování čistě na internetu spousta z nás ráda používá klasické streamy, ovšem v tomto případě musíme smutně konstatovat, že najít originální přenos nebude vůbec lehké. Štěstí však můžete zkusit v MMA diskuzích na sociálních sítích i hledáním přes hashtagy. Pro všechny MMA příznivce na českém území, kteří nedisponují stanicí O2 TV Sport, však vřele doporučujeme sledování přes Tipsport nebo skrze JOJ Plus za pomocí aplikace VPN.

V samotném závěru musíme zmínit i náš online aktualizovaný výsledkový servis, který vám budeme zprostředkovávat ZDE.

Další články