Sleduj nás

Oktagon 14 Bratislava: Informace, fight card, výsledky a live online stream zdarma

Oktagon 14 Bratislava: Informace, fight card, výsledky a live online stream zdarma

Léto uteklo jako voda a po Štvanici se můžeme těšit na další díl Oktagonu s pořadovým číslem 14. Tentokrát se podíváme do Bratislavy, kde se 14. září uskuteční i bitva o pás. Domácí fanoušci se nemohou dočkat bitvy Krištofič Samuel vs. Pukač Robert, samotným vrcholem pak bude Deák Tomáš vs.Macek Filip. Kde můžete tento galavečer sledovat a jak vypadá kompletní fight card?

Už v sobotu 14. září čeká Bratislavu Oktagon 14, který nám hodně napoví. Na kartě sice neuvidíme hvězdného Karlose Vémolu, ale i tak se jedná o velmi zajímavý program a je vidět, že organizace Oktagon zaznamenává v posledních měsících výrazný progres. Tentokrát se dostaví i americký miláček Jeremy Kimball a pokud vyhraje, na následujícím eventu ho čeká nejspíše boj o pás. Bude hala Ondreja Nepely opět zaplněna?


Oktagon 14 fight card a výsledky

Vyrovnaná karta, kde může být každý souboj plný tvrdých přestřelek a dopadnout téměř kdykoliv. Do klece se podívá i známý slovenský trenér Ilja Škondrič, který se nejspíše tímto rozloučí s jeho bohatou kariérou. Jeremy Kimball tentokrát vyfasoval soupeře ze zahraničí a pokud si s ním poradí, v dalším duelu ho uvidíme o titul s tuzemským borcem. Leoš Brichra se vrátil po zranění a na Štvanici dal jasně najevo, že chce titul. V cestě mu tentokrát stojí domácí Roland Paradeiser. Analýzy na jednotlivé zápasy si můžete přečíst zde.

 • Deák Tomáš - Macek Filip (na body)
 • Krištofič Samuel - Pukač Robert (na body)
 • Klein Ludovít - Joao Paulo Rodrigues de Souza (3. kolo - via KO)
 • Buday Martin - Dittrich Daniel (2. kolo - via submission kimura)
 • Daniš Igor - Hromek Daniel (1. kolo - via TKO)
 • Kimball Jeremy - Feucht Timo (1. kolo - via TKO)
 • Paradeiser Ronald - Brichta Leoš (2. kolo - via verbal tap out)
 • Pajtina Lukáš - Jartim Jaroslav (2. kolo - via TKO)
 • Mazuch Marek - Kusters Pim (na body)
 • Dvořák Lukáš - Kvelidze Giorgi (2. kolo - via submission)
 • Klinderová Kateřina - Hašková Ivana (2. kolo - via KO)

* vítěz je označen tučnou barvou


Oktagon 14 Bratislava live stream online zdarma

Pokud se chcete na Oktagon 14 podívat. Je možné navštívit přímo stadion, kde se cena vstupenek pohybuje od 19 do 499 eur. Vstupenky doporučujeme zakoupit prostřednictvím Ticketportal. Zatím to vypadá, že budou k dispozici i na místě. Jestli z nějakého důvodu nemůže být přímo na místě, můžete využít volně dostupné streamy na internetu. Naposledy celý Oktagon vysílala sázková kancelář Tipsport a bude tomu i tentokrát. Pokud se registrujete k Tipsportu zde, můžete sledovat online stream zdarma a navíc obdržíte i peníze na sázení.

Sleduj Oktagon 14 online a sázej na zápasy

Registrace zde


Další články