Sleduj nás

Oktagon 12 online: Informace, fight card a tipy na sázení

Oktagon 12 online: Informace, fight card a tipy na sázení

Oktagon 12 v Bratislavě představí hvězdy tuzemské MMA scény. Konečně se můžeme těšit i na bývalého reprezentanta Bellatoru, kterým je Attila Végh. Pokud se však těšíte na live stream nebo chcete sledovat Oktagon 12 online, nebude to žádný problém. Pohodlně se usaďte ke svým televizorům, informace vám přineseme.

Na Oktagon 12 si můžete vsadit u Fortuny, vybrat peníze zdarma zde!


Oktagon se vrací 8. června od 18:00 hodin do Bratislavy na zimní stadion Ondreje Nepely. Jako hlavní zápas je na tiketech Attila Végh - největší hvězda MMA na Slovensku a šampión Bellatoru. Po zranění nohy se po devíti měsících v kleci objeví diváky milovaný Gábor Boráros. Ženskou hvězdou turnaje bude Veronika Rodová. Její poslední zápas na stadionu Ondreje Nepely si na YouTube pustilo online více jak 920 tisíc lidí. Ta však ale ještě nemá na kartě oficiální soupeřku. Stejně tak je tomu na straně uzbeckého zápasníka Makhmuda Muradova. Muradov podepsal s Oktagonem smlouvu na čtyři zápasy.


Oktagon 12 online: Live stream zdarma

Tuto MMA událost můžete sledovat online nebo na svých televizorech. Pokud se na zápasy chcete přijít podívat, za vstupenky si připravte 19 euro a za VIP až 399 eur (exkluzivní výhled na zápasy, dostanete tričko nebo se projdete v zázemí bojovníků, nebude chybět fotografie s vítězem). Pokud nemáte vstupenky, nevadí. Oktagon 12 online bude živě. Primárně má práva na stream O2 TV. Sportovní přenos lze sledovat na O2 TV Sport nebo si zakoupit live stream přímo na stránkách Oktagonu v předprodeji za 6,99 euro. Hlavní karta bude vysílána na lineární televizi JOJ Plus jako minulý Oktagon 11. Všechny zápasy pak budou ze záznamu za několik dní na YouTube.

Na Oktagon 12 si můžete vsadit u Fortuny, vybrat peníze zdarma zde!


Tipy na Oktagon 12

Kertesz Mate - Bryczek Robert: Máté Kertesz je nesmírně talentovaný borec, který se nebojí velkých výzev. Maďarský bijec tak změří síly s Polákem Bryczekem, který si aktuálně drží sérii šesti výher v řadě (celkově 9-2). Kertesz sice chtěl odvetu z Kozmou, který mu doposud uštědřil jedinou porážku v kariéře (7-1), ale šampión Oktagonu ve welteru odpočívá, poté co zápasil úspěšně v Rusku. Maďarský zápasník v poslední době hodně pracoval na wrestlingu a grapplingu, kde se výrazně zlepšil a začíná se cítit v této pozici dobře. Právě všestrannost a schopnost změnit styl boje během jednoho utkání z něj dělá nesmírně nebezpečného soupeře, o čemž se naposledy přesvědčil Radovan Úškrt. Kertesz je navíc „dynamo“, začátky zápasu nemá příliš startovací, ale poté se rozjede a celé tři kola je schopen pracovat v hodně vysokém tempu. Bryczek se bude muset vypořádat s velkou halou, která bude plná, což mu může zamotat hlavu. Polský bojovník je především postojář a bude se snažit udržet boj nahoře, Kertesz ale umí soupeře dobře načíst a v Bratislavě zvítězí.

Tip: Kertesz Mate - vsadit a vybrat BONUS

Paradeiser Ronald - Legierski Mateusz: Rony Paradeiser není ve svých jednadvaceti letech žádný „vyjukaný zajíc“, naopak má v MMA už 14 zápasů. Naposledy zvítězil v Košicích v rámci Oktagon Prime nad Aguiarem, natáhl tak šňůru svých vítězných duelů na tři, celkově si pak vylepšil bilanci na (9-5). Z posledních sedmi duelů ale prohrál jen jednou, spolupráce s Atillou Véghem mu jde k duhu. Paradeiser je především postojář, hodně pracuje rukama, ale umí zapojit i nohy včetně naskočených kolen, proti soupeři bude mít výškovou převahu. Jeho soupeřem bude Polák Mateusz Legierski, který mezi profíky teprve začíná (2-0 podle sherdog), nicméně mezi amatéry byl prakticky neporažen. Naposledy bojoval v rámci Oktagonu 11 v Ostravě, kde přijal na poslední chvíli zápas jako náhradník, nicméně s Konrádem si s přehledem poradil. Legierski je bývalý kickboxer, a tak v postoji rozhodně nebude ztrácet, přední nohu pak bude mít dozajista lepší. Navíc se tentokrát může na zápas připravit a nastudovat soupeře. MMA patří v Polsku mezi top sporty, členská základna je tam obrovská, a tak všude u našich severních sousedů panuje neuvěřitelná konkurence. Legierski si je toho dobře vědom a česko-slovenskou cestu si nenechá jen tak snadno vzít. Bratislava uvidí plný počet kol, o vítězi rozhodnou bodoví rozhodčí.


Tip: Paradeiser Ronaldvsadit a vybrat BONUS

Ryšavý Karol - Daňko Samuel: Vítěz třetí série Oktagon výzvy se mezi profi bojovníky velice rychle etabloval, a přestože ve svém prvním duelu prohrál, následovala série šesti výher v řadě (6-1). Ryšavý dal navíc na porážku zapomenout atraktivním způsobem boje, který vede, všechny své další soupeře ukončil nejpozději během druhého kola! Ryšavý je tvrdý bojovník a hodně zarputilý, který umí ránu i přijmout, radši soupeře ale bije a snaží se získat dominanci i trochu neortodoxním způsobem boje (pouličním). To by se mu mělo podařit i proti mladému Daňkovi, který mívá rovněž potíže s defenzivou a v postoji se někdy hodně odkrývá. Karol Ryšavý má přitom ne náhodou přezdívku „Bomby“, své soupeře umí jednou přesnou ukončit. Daňko je hodně silový borec, který se v posledních měsících zlepšil na zemi, respektive začal své soupeře házet, za což sbírá body. Technika v jeho podání na zemi ale není tak skvělá, každopádně vzájemný duel bude hodně výživný a skončí před časovým limitem. Ryšavý vyhraje KO/TKO, zmíněným způsobem ukončil 50 % svých vítězných duelů.

Tip: Ryšavý vyhraje KO/TKO - vsadit a vybrat BONUS


Další články