Sleduj nás

OKTAGON 10: Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA se nezadržitelně blíží

OKTAGON 10: Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA se nezadržitelně blíží

Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA se nezadržitelně blíží a je to cítit. Sice do samotného dne konání ještě nějaký ten týden zbývá, ale po oznámení soupeřů hlavních hvězd se zvedla velká vlna nadšení. 

Elita domácí scény v čele s šampiónem Fight Nights Global Tomášem Deákem, šampión Bellatoru Attila Végh nebo miláček publika Miloš Petrášek před sebou mají zápasy s opravdu velkými jmény a bojovníky se zkušenostmi z nejprestižnějších světových lig, včetně americké UFC.

Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kromě stávajících hvězd na fanoušky v O2 aréně čekají také ty vycházející. Svou šanci ukázat se na velké akci, v největším českém sportovním stánku bude mít také osmička bojovníků z třetí série show OKTAGON Výzva. Finálová dvojice dokonce odstartuje hlavní kartu.

Vyvrcholením večera bude zápas aktuálně jediného československého šampióna jedné z největších světových organizací - Tomáše Deáka (18-9). Toho čeká americká Bestie Andrew Whitney (16-6).


Návrat bývalého šampióna Bellatoru, Attily Végha (31-8), okoření velezkušený matador z Brazílie Maiquel Falcao (39-12), který po čas své kariéry sbíral zkušenosti po celém světě a organizacích jako UFC, Bellator, KSW, Fight Nights Global nebo M-1.

Na miláčka publika a super-talentovaného Miloše Petráška (11-3) čeká Američan Jeremy Kimball (15-8), který poslední dva roky své kariéry strávil v nejprestižnější UFC. Bojovník přezdívaný Grizzley drží titul zámořské organizace FFC a vítězství si připsal také v Bellatoru. Jestli má Petrášek ambice dostat se do UFC, tak Kimball je pro něj prvním testem.


OKTAGON 10 se uskuteční 17. 11. v pražské O2 aréně

Chybět nebude ani jeden z nejočekávanějších zápasů poslední doby, a sice titulová bitva welterové váhy mezi českým Davidem Kozmou (23-10) a slovenským Gáborem Borárosem (16-5). Rozjetý Kozma si v roce 2018 stihl připsat už čtyři vítězství v řadě a ve své váze neprohrál 11 zápasů v řadě. Boráros si naposledy famózně poradil s legendárním Číňanem Poborským.

Na kartě předzápasů se fanoušci mohou mimo dravou krev z OKTAGON Výzvy těšit na návrat elitního slovenského oblíbence Roba Pukače (12-5), kterého v československém duelu – po pauze – ověří Jan Janka (8-3). Kromě toho také jedno klání těžkých vah a samozřejmě ženský zápas, opět s Veronikou Rodovou.

OKTAGON 10 se uskuteční 17. 11. v pražské O2 aréně. 
Lístky k dostání na TICKETPORTAL.Další články