Sleduj nás

OKTAGON 10: Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA se nezadržitelně blíží

OKTAGON 10: Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA se nezadržitelně blíží

Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA se nezadržitelně blíží a je to cítit. Sice do samotného dne konání ještě nějaký ten týden zbývá, ale po oznámení soupeřů hlavních hvězd se zvedla velká vlna nadšení. 

Elita domácí scény v čele s šampiónem Fight Nights Global Tomášem Deákem, šampión Bellatoru Attila Végh nebo miláček publika Miloš Petrášek před sebou mají zápasy s opravdu velkými jmény a bojovníky se zkušenostmi z nejprestižnějších světových lig, včetně americké UFC.

Jubilejní desátý turnaj organizace OKTAGON MMA

Kromě stávajících hvězd na fanoušky v O2 aréně čekají také ty vycházející. Svou šanci ukázat se na velké akci, v největším českém sportovním stánku bude mít také osmička bojovníků z třetí série show OKTAGON Výzva. Finálová dvojice dokonce odstartuje hlavní kartu.

Vyvrcholením večera bude zápas aktuálně jediného československého šampióna jedné z největších světových organizací - Tomáše Deáka (18-9). Toho čeká americká Bestie Andrew Whitney (16-6).


Návrat bývalého šampióna Bellatoru, Attily Végha (31-8), okoření velezkušený matador z Brazílie Maiquel Falcao (39-12), který po čas své kariéry sbíral zkušenosti po celém světě a organizacích jako UFC, Bellator, KSW, Fight Nights Global nebo M-1.

Na miláčka publika a super-talentovaného Miloše Petráška (11-3) čeká Američan Jeremy Kimball (15-8), který poslední dva roky své kariéry strávil v nejprestižnější UFC. Bojovník přezdívaný Grizzley drží titul zámořské organizace FFC a vítězství si připsal také v Bellatoru. Jestli má Petrášek ambice dostat se do UFC, tak Kimball je pro něj prvním testem.


OKTAGON 10 se uskuteční 17. 11. v pražské O2 aréně

Chybět nebude ani jeden z nejočekávanějších zápasů poslední doby, a sice titulová bitva welterové váhy mezi českým Davidem Kozmou (23-10) a slovenským Gáborem Borárosem (16-5). Rozjetý Kozma si v roce 2018 stihl připsat už čtyři vítězství v řadě a ve své váze neprohrál 11 zápasů v řadě. Boráros si naposledy famózně poradil s legendárním Číňanem Poborským.

Na kartě předzápasů se fanoušci mohou mimo dravou krev z OKTAGON Výzvy těšit na návrat elitního slovenského oblíbence Roba Pukače (12-5), kterého v československém duelu – po pauze – ověří Jan Janka (8-3). Kromě toho také jedno klání těžkých vah a samozřejmě ženský zápas, opět s Veronikou Rodovou.

OKTAGON 10 se uskuteční 17. 11. v pražské O2 aréně. 
Lístky k dostání na TICKETPORTAL.Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím