Sleduj nás

Oktagon 10 Finále: Gábor Boráros - David Kozma (informace, stream, fight card a podrobnosti)

Oktagon 10 Finále: Gábor Boráros - David Kozma (informace, stream, fight card a podrobnosti)

A je to tady! I organizace Oktagon se podívá do O2 areny. Desáté pokračování této série si připravilo tu nejlepší fight card. Uvidíme velice očekávaný zápas Gábor Boráros - David Kozma, za povšimnutí také stojí Miloš Petrášek vs. Jeremy Kimball.​ Pojďme se společně podívat na informace o tomto galavečeru.

Organizace Oktagon se podívá do O2 areny

Oktagon 10: O2 arena Finále - Gábor Borároš vs. David Kozma

O pás Oktagonu si to rozdají Gábor Borároš vs. David Kozma. V O2 areně je jasným favoritem David Kozma, který několikrát prohlásil, že Gábor Borároš bere nepovolené látky a pomáhá si dopingem. To je na jeho těle i trochu znát, ale samotní aktéři už o tom nechtějí mluvit a jsou připraveni si vše vyříkat v přímo kleci.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Na tom člověku vidím, že je nasypanej. Je mi to ale jedno. Ať si klidně sype, stejně mu to nepomůže. Těš se do O2 areny, čekají tě lokty. Chystám se ho tam zmlátit. Hodně lidí si myslí, že Gábor je československá jednička, ale bohužel. To jsem totiž já,“ přilil před vzájemným soubojem olej do ohně bývalý šampion organizace GCF Kozma.


Zlatým hřebem jubilejního desátého turnaje organizace OKTAGON MMA bude souboj Gábora Borárose s Davidem Kozmou. Ti si to 17. listopadu v pražské O2 areně před kamerami O2 TV Sport rozdají o pás pro šampiona welterové váhy. Podívejte se, vypadá příprava a denní rutina obou bijců. Bez nadsázky můžeme říct, že jde o jeden z nejočekávanějších fightů poslední doby. David Kozma (23-10) už brzy vyzve Slováka Gábora Borárose (16-5). Rozjetý Kozma si v roce 2018 stihl připsat už čtyři vítězství v řadě a ve své váze neprohrál už jedenáct zápasů v řadě.

Oktagon 10 v O2 aréně - Attila Végh vs. Maiguel Falcao

Návrat bývalého šampióna Bellatoru - Attily Végha

Návrat bývalého šampióna Bellatoru, Attily Végha (31-8), okoření velezkušený matador z Brazílie Maiquel Falcao (39-12), který po čas své kariéry sbíral zkušenosti po celém světě a organizacích jako UFC, Bellator, KSW, Fight Nights Global nebo M-1.


Oktagon 10 Fight Card program a výsledky
  • Konrád  - Fodor
  • Le Sy - Bartl
  • Janka - Pukač
  • Petrášek - Kimball
  • Kozma - Borároš
  • Deák - Whitney
  • Végh - Falcao
Oktagon 10 informace

Podruhé se stane Ostrava dějištěm turnaje největší česko-slovenské MMA organizace. Poté co byl turnaj v roce 2018 beznadějně vyprodán již měsíc před akcí, přesouvá se do největší ostravské arény, která bude upravena pro 9.000 fanoušků. Větší hala dovolí organizátorům také ještě větší a rozsáhlejší show než tomu bylo v prvním případě. To nejdůležitější jsou však kvalitní zápasy a o ty rozhodně nebude nouze. Hlavní duel v zápase na 5x5min obstará severomoravský rodák a nejúspěšnější bojovník, který z kraje vzešel David Kozma. Ten přijal výzvu věčného provokatéra z Bratislavy - “Piráta” Krištofiče a ve váze do 77kg se pokusí o to, aby se stal prvním domácím zápasníkem, který jej porazí. Velká výzva bude čekat také na Ostravského Ondřeje Rašku, a chybět nebudou ani další hvězdy OKTAGONU.

Oktagon 10: O2 arena vstupenky a livestream online sledovat zdarma

Oktagon 10: O2 arena vstupenky a livestream online sledovat zdarma

Vstupenky na akci Oktagon 10 můžete koupit u Ticketportálu. Můžete využít několik zajímavých nabídek. Nejlevnější lístky stojí 990 Kč, kde je třeba počítat s tím, že samotný oktagon nebude úplně nejblíž. Pokud si Oktagon 10 chcete vychutnat, můžete využít dražší nabídky a těšit se třeba i na občerstvení. Turnaj klasicky vysílá O2 TV Sport, kde si můžete zakoupit jednodenní přenos za 99 Kč. Dále budou na internetu i volné live streamy živě. Nepočítejte však s vysokou kvalitou.


Další články