Sleduj nás

Ohromná smůla. Vyhrával jsem každou minutu souboje, naříká Ortega. Teď chce odvetu

Ohromná smůla. Vyhrával jsem každou minutu souboje, naříká Ortega. Teď chce odvetu
Než si vykloubil rameno, měl údajně svého soupeře na lopatkách. S nepřízní osudu se ale nemohl prát.

Byl to hlavní zápas UFC turnaje, který se konal v New Yorku na Long Islandu. Yair Rodriguez a Brian Ortega se prali o čest dalšího titulového vyzývatele v rámci pérové váhy. První sekundy naznačovaly lukrativní podívanou, jenže bohužel k naší smůle se celé utkání nepřeneslo přes úvodní kolo.

Při jedné z akcí svázal Yair soupeři ruku. Jak se ji Brian snažil vytáhnout, tak ucítil křupnutí. Rameno mu vypadlo z kloubu. "T-City" šel okamžitě k zemi a sudí vzápětí duel ukončil s výhrou na technické KO pro mexického borce.

Tohle mě vážně štve, protože jsem jasně vyhrával


Ortegu tato ztráta velmi štve zejména proto, že měl údajně po celou dobu duel ve své moci.

"Posraná nehoda! Nebyla to žádná submise, prostě mi Yair držel paži. Vůbec nechápu, jak je to možné nebo co se vůbec stalo. Něco podobného jsem ještě nikdy nezažil," bědoval po utkání Ortega.

"Všechno do té doby šlo podle mých očekávání. Vyhrával jsem každou minutu zápasu. Držel jsem se herního plánu a nad soupeřem dominoval. Potom v jediný moment jsme se dostali na zem a mně vyskočilo rameno. Ohromná smůla!" štvalo jej.


"Teď půjdu na rentgen a budu doufat, že v tom nebude nic vážnějšího. A pokud ne, tak bych rád odvetu. Tohle je totiž smolná událost, kterou jsem nijak nemohl ovlivnit," dodal Ortega během pozápasového rozhovoru.

Další články