Sleduj nás

Oficiálně! Makhmud Muradov podepsal smlouvu s UFC

Oficiálně! Makhmud Muradov podepsal smlouvu s UFC

Sen se splnil a nejen Uzbekistán, ale i Česká republika může jásat. Makhmud Muradov, který hrdě reprezentoval obě země, se dostal do nejprestižnější MMA organizace planety!

Mach je jedním z nejvýraznějších bojovníků celé tuzemské scény. Na svém kontě má aktuálně jedenáct výher v řadě a svými výkony si říkal o pozornost těch největších gigantů ve hře.

Muradov, který je členem TMT teamu slavného boxera Floyda Mayweathera, jemuž vděčí za velmi slušné promo také v zámoří, se nedávno v Las Vegas setkal s šéfem UFC, který mu sdělil, že ho pečlivě sleduje. Už tehdy bylo zřejmé, že je dohoda o spolupráci blízko. A také že byla.

Devětadvacetiletý uzbecký bijec, s nímž jsme se měli původně vidět na Oktagonu 15, se nyní přesouvá do mnohem drsnějšího prostředí. Odhaleno bylo i datum jeho prvního zápasu.


Podle současných informací z deníku Sport bychom se s Machem měli setkat už na turnaji UFC Fight Night 160 (Hermansson vs. Cannonier), jenž se koná 28. září v Kodani. Soupeřem mu má být Alessio Di Chirico.


Další články