Sleduj nás

Odvety Vémola vs Kincl se jen tak nedočkáme

Odvety Vémola vs Kincl se jen tak nedočkáme
Patrik Kincl má značný zájem o odvetu s Karlos Terminátor Vemola, k čemuž se nyní na svém profilu vyjádřil i promotér organizace XFN a jedna z mála osob, která by mohla případnou bitvu dát dohromady - Petr Kareš.


"Odveta s Karlosem Vémolou? Někteří z Vás nejsou příznivci národních derby, ale na podporu takového názoru historie sportu nehovoří. Nejsledovanější zápasy české historie MMA jsou právě vzájemné zápasy českých bojovníků. Jsou to ale i tradiční sporty, které na diváka působí stejně. Slavné El Clásico zastaví vždy celé Španělsko. Islander-Rangers, Mets-Yankees, Green Bay Packers-Chicago Bears jsou pilíře vzestupu amerického sportu ve 20. století. I UFC má své pilíře - Jackson vs. Evan, St-Pierre (CAN) vs. Hughes, Rouse vs. Tate najdete ve většině médií jako TOP 10 nejslavnějších zápasů historie.

Karlos Terminator Vemola ale nezpochybnitelně potvrdil roli šampióna, když Patrik Kincl porazil. Palec v oku Patrika během zápasu podle vzhledu zranění dost možná byl, ale tak jako někteří z Vás budou tvrdit, že to byla technika ilegální, tak druzí řeknou, že se nikdy nestala. Já tvrdím, že není důležité ani jedno, protože za své bezpečí v zápase odpovídá bojovník sám a rozhodčí zápas nepřerušil.

Není zakázáno mít otevřenou dlaň, ale píchnout druhého do očí, a to je velký rozdíl. Jak vzniklo Patrikovo zranění nikdo už nezjistí. Jednodušeji řečeno na přímou odvetu to nestačí. Karlos v následujících nejméně třech zápasech nastoupí proti zahraničním soupeřům, které vybíráme ve váze do 84 kilogramů se vždy významně pozitivními rekordy. A XFN v následujících dnech představí postup, jakým Patrik může získat právo na odvetu. Sledujte XFN."

Další články

Vémola znovu k mikrofonu: Infinity pás vydražil, teď mu bude dělat společnost kráska, co se nebojí odhalit

Karlos Vémola si po výhře nad Attilou Véghem střihl roli dobrodince, když vydražil Infinity pás za čtvrt milionu korun, a během víkendu na Oktagonu 73 v Hamburku přidá další „výhru“. Po jeho boku usedne k mikrofonu jedna z nejpohlednějších bojovnic organizace, slovenská favoritka na titul Veronika „Sweetheart“ Smolková.

Vémola znovu k mikrofonu: Infinity pás vydražil, teď mu bude dělat společnost kráska, co se nebojí odhalit