Sleduj nás

Odvetu Procházky s Teixeirou nikdo nechce vidět, ani samo UFC, nebere si servítky legenda

Odvetu Procházky s Teixeirou nikdo nechce vidět, ani samo UFC, nebere si servítky legenda
Jiří Procházka a Glover Teixeira spolu předvedli vyrovnaný a velmi zajímavý fight, ve kterém byly vidět všechny aspekty MMA. Mnozí fanoušci jásali, dokonce si jej plně užili, přesto prý UFC odvetu nechtělo vidět.

S touto překvapivou zprávou přišel známý veterán Chael Sonnen, který nyní vede vlastní podcast a údajně k němu sem tam putuje nějaké zákulisní info.

Nyní Sonnen přišel s tím, že ačkoliv Procházku uznává, jeho odvetu s Teixeirou si nikdo nepřál vidět. A tím nikdo myslel skutečně všechny, tedy i fanoušky.


Jiri Prochazka se pripravuje na odvetu v Las Vegas na UFC 282 Procházka vs. Teixeira

UFC odveta Procházka vs. Teixeira být neměla


„Už je to oficiální. UFC si sice původně přálo, aby 10. prosince vystoupili Jon Jones a Stipe Miocic, jenže to se nakonec nestalo. Proto hlavní zápas připadl Jiřímu Procházkovi s Gloverem Teixeirou, což je scénář, kterému se UFC chtělo v zásadě vyhnout,“ promluvil Chael ve svém podcastu.

„Bohužel to je, jak říkám. Tohle je nejméně chtěný odvetný zápas v celé historii organizace. Vedení si ho nepřálo, bojovníci jej nechtěli, ani fanoušci jej nechtěli. Je to souboj o titul, který prostě nikoho nezajímá,“ odhaloval údajnou krutou pravdu.


„UFC si přálo, aby se mezitím vypromoval Magomed Ankalaev, což se nestalo. Mohl jej také porazit Anthony Smith, což se také nestalo. No prostě všechny ostatní zajímavé možnosti se vystřílely, takže nakonec zůstalo u této odvety, která nebudí zájem,“ vyjádřil se Sonnen.

Další články