Sleduj nás

Odveta Vémoly s Véghem? Pravděpodobně to už brzy ohlásíme, zní z OKTAGONu

Odveta Vémoly s Véghem? Pravděpodobně to už brzy ohlásíme, zní z OKTAGONuFOTO: OKTAGON MMA

Fanoušci se přeci jen dočkali. Podle všeho zde máme souhlas všech tří stran a odveta mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem bude co nevidět oficiální. 

Chod věcí urychlil nedávný vývoj událostí, kde nejprve Karlos Vémola prohlásil, že na to Attila Végh již nemá, a proto ho odvetné měření sil už tak nemotivuje. „Chtěl jsem soupeře, který bude naladěný a v nejlepší formě. Když porazím současného Attilu, lidé mu budou říkat, že jsem porazil někoho, kdo je za zenitem.“ 

Následně se však od svého slovenského soupeře dočkal odpovědi, která jakékoliv pochybností smítá ze stolu. „Pět let o té odvetě se mnou snil a teď se vymlouvá, že už nemá motivaci. Ale já velmi dobře vím, že Karlíto má v životě jedinou motivaci – mě. Do UFC se totiž už nedostane,“ sdělil Attila Végh portálu šport.sk. 


„Začal jsem makat a dostal jsem novou chuť. Jsem v přípravě a koncem roku bych ten zápas s ním zvládl. Jestli Karlos mluví o tom, že to je otázka pro mě, tak já potvrzuji, že dávám zelenou. Ten zápas chci a beru ho. Dám mu tu možnost a teď už jen čekám na to, kdy se to ohlásí,“ podotkl Attila. 

Oznámení co nevidět

V souvislosti s reakcemi obou bojovníků se do konverzace vložilo i samotné vedení organizace OKTAGON MMA, které potvrzuje, že se věci daly do pohybu a v blízké době by se o jejich posunu měli také dozvědět i fanoušci. 


„Attila se rozohnil. Už jsme se o tom bavili s Ondřejem (Novotným). Je to něco, co chce Karlos, ale i Attila a všichni fanoušci bojových sportů v Česku a na Slovensku. Je tedy velmi pravděpodobné, že co nevidět oznámíme, jak to s tou odvetou bude,“ prozradil Pavol Neruda, který naznačil nějaký termín, jenž nás odkazoval na konec současného roku. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články