Sleduj nás

Odporná krádež! Václav Mikulášek ztratil psa v centru Prahy, toho pak srazilo auto

Odporná krádež! Václav Mikulášek ztratil psa v centru Prahy, toho pak srazilo autoFOTO: OKTAGON MMA

Od nedělního pozdního odpoledne prožívá hrůzné chvíle zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek poté, co mu neznámý člověk ukradl fenku v Praze v okolí ulice Dlouhé a Soukenické.

Podle svědků si měl psa přivlastnit vyšší hubený muž během dvou minut. Zoufalý zápasník se obrátil na internet a žádal každého, kdo by muže s psem zahlédl, aby se mu ozval. Podle pozdějších informací prý fenka později sama pobíhala Prahou. Sám Mikulášek strávil několik hodin blouděním po městě, než dorazila zpráva, že ji srazilo auto a je nyní u veterináře.

„Potřebuji pomoc internetu. V Praze, asi 50 minut zpátky, jsem nechal Cloui před obchodem na pár minut. Někdo ji odepnul z vodítka a odnesl. Lidé mi řekli, že to byl vyšší hubený muž, asi 35 až 40 let. Prosím, kdokoliv by viděl podobného psa, hned mě kontaktujte. Děkuji. Jmenuje se Cloui,“ napsal zápasník ve svém příspěvku na Instagramu.

Ke krádeži došlo v neděli odpoledne. Mikulášek kolem osmé hodiny aktualizoval svůj příspěvek. „Prošel jsem celou Prahou, všude, kde jsem mohl. Běhal jsem asi dvě hodiny, ale stále nic. Děkuji všem, kteří pomáhají, a pokud máte nějaké informace, dejte mi vědět,“ žádal.

Těsně před devátou hodinou získal zápasník novou informaci. „Někdo prý viděl Cloui mezi ulicí Dlouhá a Pařížská, jak běhá sama. Jdu se podívat a hledám. Pokud uvidíte psa s červeným obojkem, dejte mi vědět. Je to můj pes. Je hodná, ale bude mít strach,“ dodal Mikulášek, zdůrazňující, že nechápe, proč je fenka sama, když ji měl odepnout nějaký muž.


Poslední aktualizaci přidal před půlnocí. „Prý mi auto srazilo Cloui, teď je u veterináře. Jedu tam. Děkuji všem za pomoc,“ dodal.


Další články

Ty bojuješ jen pro peníze! Hutník zpochybnil Véghovu motivaci, ten si obratem řekl o jeho výplatu

Květnový galavečer Fight Night Challenge 11 slibuje nejen tvrdé bitvy, ale i parádní show. O tu se na tiskové konferenci postarali Ondřej „Spejbl“ Hutník a Attila Végh. Český trenér svého slovenského soupeře nejprve nařkl ze zápasení čistě pro peníze a následně celou halu odzbrojil naprosto bizarním dárkem v podobě luxusního, ale již nošeného trička.

Ty bojuješ jen pro peníze! Hutník zpochybnil Véghovu motivaci, ten si obratem řekl o jeho výplatu

Slovenský boxer Erik Tlkanec se před bitvou o OG titul ostře opřel do Lukáše Fajka

Dělat z někoho nedotknutelnou modlu jen proto, že momentálně sedí za mřížemi? Slovenský boxer Erik Tlkanec má na současný humbuk kolem uvězněného Lukáše Fajka naprosto jasný a hodně vyhraněný názor. Během tiskové konference k blížícímu se turnaji Fight Night Challenge smetl auru českého ranaře nekompromisně ze stolu a sebevědomě prohlásil, že by s ním do ringu vlezl klidně hned zítra.

Slovenský boxer Erik Tlkanec se před bitvou o OG titul ostře opřel do Lukáše Fajka