Sleduj nás

Odpočinek? Není potřeba! hlásí Hooker a lační po duelu s Fergusonem. Co na to Dana White?

Odpočinek? Není potřeba! hlásí Hooker a lační po duelu s Fergusonem. Co na to Dana White?

Ještě se mu ani pořádně nezahojily rány, ale už uvažuje nad co nejrychlejším návratem, který by ho v případě výhry mohl katapultovat do vyzyvatelských pozic.

Dan Hooker se koncem června podepsal pod jeden z nejhezčích zápasů roku, když po pětikolové řežbě podlehl Dustinovi Poirierovi na body. Po této bitvě si ani nechtěl říkat o příliš dlouhý odpočinek a prakticky vzápětí vyzval Tonyho Fergusona.

„Jsem připravený na další válku. Už teď vím, že to bude naprosto šílený fight, který by mi opět zajistil výlet do nemocnice,“ řekl Hooker, jenž ví, že kdyby se mu podařilo uspět, dostal by se k vrcholu žebříčku lehké váhy. „Je to risk, co za to stojí. Pokud bych porazil Tonyho, vyneslo by mě přesně na tu stejnou pozici, na kterou bych se dostal, kdybych porazil Poiriera.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

ferguson

Pokud existuje nějaká věc, kterou Dana White na svých zápasnících miluje, pak je to aktivita. Kdo se cítí zdravý, ten by měl bojovat, zní jeho heslo. A zřejmě i proto se pokusí novozélandskému bijci vyhovět.


„Může Hooker bojovat s Fergusonem? Kdoví, možná. Uvidíme hned, jak se vrátíme do USA,“ uvedl White během tiskové konference na Bojovém ostrově Yas, kde UFC právě pořádá už svůj třetí turnaj. Po čtvrtém, jenž se uskuteční 25. června, se galavečery přesunou zpět do Nevady.

„Dane, slibuji ti, že hned, jak se vrátíme do USA, tak něco vymyslíme,“ vzkazoval na dálku prezident organizace, který si pravděpodobně už hraje s myšlenkou tohoto souboje. Uvidíme ovšem, jaká nakonec bude realita.

El Cucuy si soupeře nevybírá a změnu od něj určitě neočekávejme ani nyní. Pravdou ale je, že on sám by určitě preferoval zápas s Justinem Gaethjem, kterého nedávno vyzval k odvetě. A důvod? Justin prý spolupracoval s třemi bývalými Tonyho kolegy, a tak měl správnou taktiku připravenou jako na podnose.    Další články