Sleduj nás

Odhaleno! Můžeme s McGregorem počítat na UFC 249?

Odhaleno! Můžeme s McGregorem počítat na UFC 249?

Trenér věhlasného irského zápasníka poskytl odpověď na otázku, která nás v posledních dnech tolik zajímala. Může Conor McGregor bojovat na UFC 249?

Slavný Notorious se nebál před pár dny prohlásit, že se cítí ve skvělé formě a je připravený zaskočit tam, kde Khabib nemůže. Tím si ovšem chtěl do ruského šampiona jenom rýpnout, ve skutečnosti mu okolnosti příliš nedovolili, aby se na nějaký zápas mohl regulérně připravovat. 

„Na Apríla jsme se dobře bavili, ale jinak neexistuje šance, abychom na UFC 249 mohli bojovat,“ uvedl trenér John Kavanagh během živého vysílání na Instagramu s novinářem Arielem Helwanim. Tímto zároveň přiznal, že všechny indicie, které McGregora spojovaly s účastí na turnaji, sloužily spíše jen jako aprílový žertík.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Irsko se nachází ve velmi přísné karanténě. Já a Conor nejsme vůbec v žádném fyzickém spojení, tréninky se provádí bez jakéhokoliv fyzického kontaktu a všechny tělocvičny jsou navíc zavřené,“ uvedl, že ačkoliv Conora doprovází vysoké sebevědomí, zápasnická příprava mu prý chybí.

„Abych to řekl zjednodušeně, tak Conor nepotřebuje bojovat, aby měl příštích šest měsíců na jídlo. V tomhle bodě života se už nenachází,“ uzavřel Kavanagh.


Navzdory tomuto je třeba si připomenout, že i když Khabib ve středu (1. dubna) uvedl, že na UFC 249 zápasit nebude, tak hned ve čtvrtek vzal své tvrzení zpátky. Ve svém online streamu to vysvětlil slovy: „Lidé mi furt říkají, abych letěl, abych prostě někam letěl... Já se vás ale ptám: ‚Kam mám letět, když nevím kam? Kdo mi odpoví?‘ Už od 10. března vyžaduji od Dany Whitea lokaci. Jednou mi odpověděl, že to rozhodně nebude v USA a že to téměř stoprocentně vypadá na Abú Dhabí. Tak mě poslali do Abú Dhabí, a když jsem tam přiletěl, tak mi řekli, že se tam všechno zavírá, proto jsem se vrátil do Dagestánu. Tady teď slyším, že turnaj může být v USA, ale nikdo nic neví...,vysvětloval svým fanouškům Nurmagomedov. A my z toho můžeme jen logicky vyčíst, že budeme-li na lokaci ještě pár dní čekat, tak ke zrušení zápasu s Fergusonem opravdu dojde. 


Další články