Sleduj nás

Odchod do důchodu? Plánoval jsem to dlouho, bojování mě už ani nebavilo, přiznává Souza

Odchod do důchodu? Plánoval jsem to dlouho, bojování mě už ani nebavilo, přiznává Souza
Ronaldo Souza kdysi patřil mezi elitu střední váhy, na sklonku kariéry mu ale vypadla forma a on zároveň i ztratil chuť k boji.

Vše skončilo tím, že si udatný Brazilec na konto připsal čtyři prohry v řadě, přičemž v té poslední navíc utrpěl poměrně krutou frakturu paže, načež ho UFC nelítostně propustilo ze svých služeb.

Pro Jacarého bylo toto poslední sousto, které musel za svou jinak velmi dlouho kariéru strávit. Jelikož si bojování v poslední době ani neužíval a už spíše jenom dosluhoval, aby si přivydělal na stáří, tak se rozhodl pověsit rukavice na hřebík.

Ronaldo Souza ztratil chuť bojovat


„To rozhodování pro mě nebylo nějak složité, skutečně jsem si bojování poslední měsíce ani neužíval. Ve své hlavě jsem se tomu sportu už nechtěl věnovat, byl jsem toho již přesycený,“ vysvětloval Souza.

„Jsem vděčný za vše, čeho jsem za svou kariéru dosáhl. Bohužel jsem nezískal pás a ani jsem o něj nebojoval, ale jinak jsem spokojený s tím, že jsem se o to aspoň pokusil,“ dodal brazilský veterán, jenž se ve své kariéře utkal s takovými velikány, jako jsou Jan Blachowicz, Robert Whittaker, Chris Weidman, Kelvin Gastelum, Derek Brunson či Yoel Romero. Pokaždé se také snažil fanouškům doručit kvalitní show.


Další články