Sleduj nás

Očekávám krvavou bitku, věstí Boráros před zápasem s Jankou

Očekávám krvavou bitku, věstí Boráros před zápasem s Jankou
OKTAGON 12 nás láká na velice nabitou kartu, na níž nebude chybět ani jeden velice očekávaný návrat. Ten si odbude slovenský hrdina Gábor Boráros, jenž se do klece vrací po sedmiměsíční odmlce.

„Byl jsem na operacích, byl jsem dlouho zraněný, teď se už těším na zápas. Dělali mi plastiku zadního křižního vazu, to je dost vážné zranění, zvlášť, když dělám takový tvrdý a kontaktní sport. Na zápas ale bude vše tip top," uvedl zápasník, jehož skóre zdobí 16 výher, 6 proher a 1 remíza.

Vyléčit se z tak těžkého zranění nebývá nikdy jednoduché. Boráros tomu však obětoval většinu volného času, aby zpevnil svalstvo a minimalizoval riziko možného opětovného poranění. Jeho práce se vyplatila, když následně dostal od lékařů zelenou, aby mohl vystoupit už na turnaji v Bratislavě. Ačkoliv to bylo před pár týdny ještě velice spekulativní.


Na druhou stranu barikády se proti němu postaví Jan Janka, který je znám pro svou výbušnost. Jeho skóre nás odkazuje na 8 výher a 4 porážky. Dva z jeho celkových čtyř neúspěchů však přišly v poslední době, a tak se český bijec určitě nemůže dočkat, až to napraví.

„Dva bitkaři jdou klece,“ vracel se ke slovu Boráros. „On je tvrdý bojovník, má styl tvrdého ranaře, ale já budu nachystaný, abych byl připravený jít do přestřelky. Podle mě to bude dost tvrdý a krvavý zápas," dodával slovenský navrátilec.


OKTAGON 12 začíná již tuto sobotu od 18 hodin. Hlavní karta si řekne o slovo o dvě hodinky později, přičemž Boráros s Jankou přijdou na řadu přibližně kolem deváté.

Další články