Sleduj nás

O titul RFA ve střední váze si to rozdají Nenad Avramovič a Dominik Humburger

O titul RFA ve střední váze si to rozdají Nenad Avramovič a Dominik HumburgerFOTO: REAL FIGHT ARENA

První opasek organizace Real Fight Arena pro sebe získal Václav Sivák. Jednalo se ovšem o kickbox.

Nyní se premiérově dočká i některý z MMA bijců. O pás ve střední váze se střetnou v organizaci suverénní Nenad Avramovič a česká kometa vítězící hned na dvou frontách Dominik Humburger.

Sedmatřicetiletý Srb má za sebou v RFA dva zápasy, které oba s přehledem zvládnul. Nejprve si bleskově poradil s bývalým titulovým vyzyvatelem OKTAGONu Milanem Ďatělinkou, kterého uškrtil již v prvním kole. Následoval souboj s bomberem Davidem Hoškem, ale i zde si Avramovič věděl rady a dotáhl souboj k jednohlasnému bodovému vítězství. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zkušený srbský borec si poté odskočil na turnaj FNC 10, kde porazil Leona Krajačiče a momentálně jede na vlně čtyř výher v řadě.

Dominik Humburger je na tom s bilancí ještě lépe. Šest výher ze stejného počtu zápasů vzbuzuje respekt, navíc, když dva triumfy zvládl Hambáč přidat na turnajích KSW. Právě poslední Dominikova výhra na galavečeru KSW 79 v Liberci, kdy si poradil s Brazilcem Jorge Buenem, byla premiérově na body.


Jinak všech pět předchozích soupeřů nepřežilo s profesionálním vojákem ani dvě kola a skončili knockoutováni na podlaze klece. Pokud se Dominik dočká i sedmé výhry v řadě, bude to pro něj znamenat velký úspěch v podobě zisku titulu.

Očekávaný souboj bude hlavní událostí turnaje RFA 11, který proběhne 10. června v Dome Sportu v Bratislavě. Kurzy na tuto událost zatím nebyly vypsány, ale dá se předpokládat, že bude velkým favoritem právě neporažený český borec.


Další články