Sleduj nás

Nurmagomedov: Naše rodina do světa udělala větší díru jak Mayweather

Nurmagomedov: Naše rodina do světa udělala větší díru jak Mayweather
Odkaz, kterého dosáhla v bojovém světě rodina Nurmagomedovů, je údajně větší jak ten Mayweatherův.

Vysloužilý americký boxer byl šampionem v pěti hmotnostních kategoriích. Za své kariéry navíc vydělával astronomické částky a nepoznal hořkost porážky, což je něco, čím se nemůže pochlubit jen tak někdo.

Na druhé straně v MMA tu máme Khabiba Nurmagomedova, který ovládl jednu hmotnostní divizi UFC, ale také v ní neprohrál. A nyní po jeho stopách jdou Umar či Usman Nurmagomedovové, kteří si také s porážkami nerozumí a už brzy zaútočí na mistrovské příčky UFC a Bellatoru.


„Pevně věřím tomu, že jsme my tři už překonali odkaz, jakého dosáhl Floyd Mayweather,“ nechal se slyšet Usman Nurmagomedov, současná hvězda lehké váhy Bellatoru.

„Nejenže je MMA náročnějším sportem jak box, ale navíc má naše rodina dohromady lepší skóre. Naše rodina do světa udělala větší díru a dosáhla lepších výsledků. Bojové sporty jsou naší doménou,“ řekl Usman po své víkendové výhře nad Christopherem Gonzalezem.


Vzhledem k tomu, že je Usmanovi jenom čtyřiadvacet let, může se v budoucnu stále ještě posouvat. Například neopovrhuje ani přesunem do UFC, ale předtím si chce udělat jméno v Bellatoru.

Usman Nurmagomedov

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články