Sleduj nás

Nunes se mě bojí, cítí Pena. Ví, že se na ni hodně dobře připravím, láká na překvapení

Nunes se mě bojí, cítí Pena. Ví, že se na ni hodně dobře připravím, láká na překvapeníFoto: UFC

Amanda Nunes si opětovné panování na trůnu dámské bantamové váhy příliš dlouho neužije. Už zanedlouho ji bude čekat staronová soupeřka, která má údajně v rukávu hodně nečekané trumfy.

Dana White v tom udělal jasno. Jelikož to obě dámy mezi sebou mají 1:1, je na čase rozseknout stav série. A protože jde o skutečně lukrativní podívanou, rozhodl se jí vyčlenit místečko na čele turnaje UFC 289, který se bude konat 10. června v kanadském Vancouveru.

Zajímavé je, že navzdory nerozhodnému stavu série se Amanda Nunes domnívala, že k žádné trilogii nedojde. Ve svém nedávném interview pro ESPN řekla, že se považuje za „lepší bojovnici“, což v posledním zápase jasně dokázala. „Juliannu jsem drtila celých pět kol. Ani na moment z ní nebylo cítit žádné nebezpečí. Jasně jsem ukázala, že náš první zápas byl jen omyl.“


Není se však čemu divit, že takové prohlášení Amandinu soupeřku poštvalo. Julianna se vzápětí chopila mikrofonu a rovněž přes téže zdroj ESPN odpověděla. „Haha, vidíte to? Cítíte ten strach? Nic jiného jsem vlastně ani nečekala,“ vypíchla Pena hned úvodem.

„V prvním zápase jsem Amandu porazila, protože vůbec netušila, s čím na ni vyrukuju. Do odvety se mému bojovému stylu přizpůsobila, a proto vyhrála. A teď v trilogii opět nebude vědět, s čím na ni přijdu. A to mi dává ohromnou výhodu a jí to znervózňuje,“ vysledovala.


„Nunes ví, že se na ni hodně dobře připravím a že si od ní vezmu ten mistrovský opasek hezky zpátky. 10. června buďte připraveni,“ lákala Pena fanoušky na završení hvězdné trilogie.


Další články