Sleduj nás

Nový přírůstek do rodiny UFC? White se plánuje setkat s bijcem, co slíbil, že pohřbí McGregora

Nový přírůstek do rodiny UFC? White se plánuje setkat s bijcem, co slíbil, že pohřbí McGregora

Prezident UFC Dana White vyjádřil touhu setkat se se zápasníkem, který je momentálně bez smlouvy, a tedy si hledá nový domov.

Řeč je o zkušeném Michaelu Chandlerovi (21-5), který si 7. srpna ještě v rámci Bellatoru hravě poradil s Bensonem Hendersonem, jemuž přichystal chladnokrevné KO.

Po tomto duelu se čtyřiatřicetiletý rodák z Missouri nechal slyšet, že chce dostat do klece Conora McGregora, kterému by údajně přichystal podobný osud – tvrdé KO, a to nejpozději ve druhém kole.


Michael Chandler je novou posilou v UFC

Ačkoliv lze Chandlerovy úmysly chápat jakkoliv, pravdou je, že si chtěl hlavně říct o vstupenku do UFC, což se mu vzhledem k jeho posledním výkonům i podařilo.


„Tenhle chlápek si pozvánku určitě zasloužil,“ pravil Dana White na poslední tiskové konferenci. „Moc rád bych se s ním setkal osobně a projednáme podrobnosti,“ naznačoval svůj budoucí plán.

Vícero nám renomovaný boss sice neřekl, ale my již s předstihem můžeme očekávat, že jednání určitě dobře dopadnou a už tak nabité řady lehké váhy se zase o něco rozrostou.


Další články