Sleduj nás

„Nový Khabib“ nahlas volá po zapase s Conorem. Co na to Dana White?

„Nový Khabib“ nahlas volá po zapase s Conorem. Co na to Dana White?

„Nový Khabib“ Khamzat Chimaev (8-0) se v UFC zatím příliš neohřál, zato v obou zápasech, do kterých nastoupil, předvedl atraktivní a především velice dominantní show. Nyní by si rád řekl o větší kořist.

Šestadvacetiletý borec přišel do nejslavnější MMA organizace ukázat, co je zač. Svou jízdu, kterou hodlá podložit skalpy těch největších jmen, by zde rád okořenil mistrovským titulem minimálně z jedné váhové kategorie. Momentálně té velterové.

Kromě toho, jaké velké „hype“ se okolo tohoto prozatím dominantního stroje na ukončování soupeřů tvoří, si Chimaev už dlouhé měsíce, ba možná i roky, pěstuje ohromnou nenávist ke Conorovi McGregorovi. Vše údajně začaly Irovy nevhodné příspěvky na adresu Rusů, Dagestánců, víry určitých lidí a vše korunoval útok na starého pána v baru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

conor_mcgregor

Khamzat naposledy na svém Twitteru napsal příspěvek, ve kterém oslovil Danu Whitea, jemuž sdělil, že se začíná nudit a chce, aby mu v ten samý večer předhodil rovnou tři kořisti -  Jorgeho Masvidala, Natea Diaze i Conora McGregora.


Šéfovi UFC se ohromný hlad po zápasení ze strany Chimaeva velmi zamlouvá, a proto odpovídal: „Miluji tento přístup. Khamzat je velice dominantní a sebevědomý a navíc by chtěl bojovat klidně každý víkend, má před sebou velkou budoucnost,“ rozplýval se vrchní boss organiazce.

Následně přišla i otázka na Chimaevovy osobní spory s McGregorem a zdali by mohlo dojít k rozuzlení v kleci. „Pravděpodobně ne, ale kdo ví…,“ reagoval White, čímž si nechal dveře otevřené pro případné budoucí střetnutí.


Další články