Sleduj nás

Noc válečníků Kladno: Poprvé uvidíme i MMA zápasy

Noc válečníků Kladno: Poprvé uvidíme i MMA zápasy

Nastal čas, aby Kladno vidělo další Noc válečníků, která má pořadové číslo 16. Ta nabídne ochutnávku něčeho, co tu ještě nikdy nebylo. Hlavní organizátor gladiátorských soubojů nechá do Kladenské sportovní haly přivézt klec, která se používá při zápasech ve stylu MMA.

Pavel Hakim Majer se snaží, aby Noc válečníků byla pokaždé obohacena o něco jiného a nového. Pro šestnáctý ročník tedy vymyslel, že zápasy se odehrají v oblíbené kleci a budou založeny hlavně na stylu MMA. V tomto bojišti se ale uskuteční i doprovodný program a exhibiční boje. Zlatým hřebem večera a také největším lákadlem je souboj dvou titánů – Alexandra Cverny proti Daliboru Milutinovičovi. Borci se utkají v mezinárodním titulovém zápase o WKN pás, rozdají si to ve stylu MMA ve třech kolech po pěti minutách.


„S Nocí válečníků, jsem před lety nastavil pomyslnou laťku hodně vysoko a nehodlám slevit. Proto se pokaždé snažím divákům nabídnout něco nového. Ti v Kladně poprvé uvidí zápasy v kleci, hlavně ve stylu MMA. Zpestřením bude exhibiční boxerský souboj mezi kladenským Karlem Hořejškem a Tomášem Bezvodou. Dalším zápasem bude boj kladenského Jakuba Ibla. Proti němu se postaví Michal Janáček z Českých Budějovic a pojede se podle pravidel K1, tedy nikoli MMA. V kleci se odehraje i doprovodný program. Diváci se mohou například těšit na ukázku aerobiku a přijede zpěvák Pavel Karas ze skupiny Gryf,“ řekl Kladenským listům bývalý mistr světa v thajském boxu Pavel Hakim Majer.


Diváci při šestnácté Noci válečníků, která se uskuteční 25. května od 19 hodin, uvidí celkem devět zápasů. Pro dokreslení celkové atmosféry večera se mohou vyznavači tvrdých bojových sportů těšit na příběhová videa. Celý galavečer bude již tradičně obohacen o ohnivé a laserové efekty. Je tedy se rozhodně na co těšit.


Další články