Sleduj nás

NOC BOJE 9. - Galavečer Thaiboxu, K-1, MMA! Večer plný bojových sportů

NOC BOJE 9. - Galavečer Thaiboxu, K-1, MMA! Večer plný bojových sportů

Zimní stadion v Mariánských Lázních zažije již deváté pokračování Noci Boje, tentokrát s podtitulem Galavečer na ledě.

Tradiční akce, která má kořeny v roce 2006, představí bojovníky ve stylech K-1, MMA a Muay Thai. Na programu je dohromady jedenáct zápasů, ve kterých se představí několik známějších jmen a spousta domácích, pro které se jedná o vrchol sezony.

Galavečer Thaiboxu, K-1, MMA


Jak k tomu uvedl jeden z pořadatelů, trenér místního Ravána gymu Jaroslav Švehla: "Naši kluci jsou rozházený pracovně po půlce republiky, každý se připravuje individuálně plus samozřejmě tréninky u nás. Myslím si, že jsou připraveni perfektně. Někteří trénují s boxerama, s kickboxerama a s thaiboxerama, prostě se snaží, nestojí a trénují. Když samozřejmě přijedou sem, tak se na ně zaměřím a dostanou pořádný nářez".


Vrcholem večera bude bitva mezi domácím Danielem Drábkem a zástupcem pražského Lanna gymu Láďou Krištůfkem. Zajímavou podívanou slibuje souboj, ve kterém se střetnou Marek Porubský z Blue Dragon gym Aš a Pavel Šach TKBC Praha. Mariánsko Lázenský Ravána gym reprezentuje i Lukáš Zachariáš a opět pražský Lanna gym Jakub Mírek.

Mariánské Lázně uvidí krvavé bitvy

Všechny uvedené zápasy budou pod pravidly K-1. V jediném zápase žen dojde na mezinárodní souboj. Českou stranu bude zastupovat Aneta Chmelová z TKBC Praha a ze Slovenska přijede Katarína Babičová trénující v bratislavském Hanuman gymu. Zápas proběhne pod plnými pravidly thaiboxu. Pořadatelé upozorňují na chladnější prostředí v hokejové hale.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu