Sleduj nás

NOC BOJE 9. - Galavečer Thaiboxu, K-1, MMA! Večer plný bojových sportů

NOC BOJE 9. - Galavečer Thaiboxu, K-1, MMA! Večer plný bojových sportů

Zimní stadion v Mariánských Lázních zažije již deváté pokračování Noci Boje, tentokrát s podtitulem Galavečer na ledě.

Tradiční akce, která má kořeny v roce 2006, představí bojovníky ve stylech K-1, MMA a Muay Thai. Na programu je dohromady jedenáct zápasů, ve kterých se představí několik známějších jmen a spousta domácích, pro které se jedná o vrchol sezony.

Galavečer Thaiboxu, K-1, MMA

Jak k tomu uvedl jeden z pořadatelů, trenér místního Ravána gymu Jaroslav Švehla: "Naši kluci jsou rozházený pracovně po půlce republiky, každý se připravuje individuálně plus samozřejmě tréninky u nás. Myslím si, že jsou připraveni perfektně. Někteří trénují s boxerama, s kickboxerama a s thaiboxerama, prostě se snaží, nestojí a trénují. Když samozřejmě přijedou sem, tak se na ně zaměřím a dostanou pořádný nářez".


Vrcholem večera bude bitva mezi domácím Danielem Drábkem a zástupcem pražského Lanna gymu Láďou Krištůfkem. Zajímavou podívanou slibuje souboj, ve kterém se střetnou Marek Porubský z Blue Dragon gym Aš a Pavel Šach TKBC Praha. Mariánsko Lázenský Ravána gym reprezentuje i Lukáš Zachariáš a opět pražský Lanna gym Jakub Mírek.

Mariánské Lázně uvidí krvavé bitvy

Všechny uvedené zápasy budou pod pravidly K-1. V jediném zápase žen dojde na mezinárodní souboj. Českou stranu bude zastupovat Aneta Chmelová z TKBC Praha a ze Slovenska přijede Katarína Babičová trénující v bratislavském Hanuman gymu. Zápas proběhne pod plnými pravidly thaiboxu. Pořadatelé upozorňují na chladnější prostředí v hokejové hale.Další články