Sleduj nás

Nikdo nebere koronavirus tak vážně jako já, brání se Dana White

Nikdo nebere koronavirus tak vážně jako já, brání se Dana White

Šéfovi UFC je vyčítáno, že se jako jeden z mála, ne-li pomalu úplně jediný, snaží i v takové obtížné době pořádat turnaje. Dělá to pro zisk, nebo opravdu pro fanoušky?

„Všichni hledáme způsob, jak se v této obtížné době zabavit. Zápasy přinesou lidem do života opět štěstí,“ věří White, který se tak snažil vysvětlit, proč ustavičně hledal místo, na němž by se daly pořádat turnaje. A jeho práce nakonec přinesla ovoce. Následující čtyři galavečery se uskuteční v Jacksonvillu na Floridě.


„Samozřejmě, že bychom to nedělali, kdybychom měli jen sebemenší důvod k obavám, že naším jednáním někoho vystavíme riziku nákazy,“ pravil vrchní muž organizace a zároveň zůstával sebejistý. „To, že jsou zápasníci se mnou, znamená, že jsou nejvíce v bezpečí, jak jen mohou být. Prakticky je u mě bezpečněji než u nich doma,“ poukazoval na to, že kam se hne on, tam bude i profesionální lékařský tým.

A kdyby to někdo přeci jen stále nechápal, Dana White se to snažil ještě přiblížit. „Rozhodně to není tak, že bych tuhle epidemii bral na lehkou váhu… Nikdo ji nebere tak vážně jako já,“ zdůrazňoval. „Na vše jsme dopředu mysleli a připravili jsme plán, na co se připravit. Na prvním místě je bezpečí každého z nás,“ uzavřel šéf UFC, podle něhož se fanoušci do publika nevrátí v nějaké dohledné době. Ba dokonce by to nemuselo být ani v tomto roce.Další články