Sleduj nás

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu: Už nechci nikoho mlátit, zajímá mě jenom party life

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu: Už nechci nikoho mlátit, zajímá mě jenom party life

Chvíli to sice vypadalo, že by se starší z bratrů Diazů mohl vrátit, avšak jakmile poslal do země věčného zatmění nejenom Danu Whitea, ale i celé UFC, v ten moment jsme si uvědomili, že se s ním na bojové scéně asi už nesetkáme. No a totéž nám potvrdil nyní i on sám.

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu:

Poslední, kdo Nicka „vyzval“, byl Anderson Silva. Ten na pozápasové konferenci v Melbourne uvedl, že už se bavil s ním o možné odvetě, k níž nakonec bohužel nedojde.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Všechny tyhle kecy… k čemu to je?“ ptá se Diaz novinářů, jež chtěli znát jeho názor. „Už nechci nikomu ubližovat, chci si jet jenom svůj party life,“ dodával.

Dá se potvrdit, že se tato situace opravdu zlomila teprve až v posledních týdnech. Ještě před Vánoci byl Nick nakloněn svému návratu, avšak jeho představy o comebacku se nespojovaly s představami Dany Whitea.


Následně Nick ze svého potencionálního souboje s Jorgem Masvidalem ucuknul, což podle něj bylo naposledy, co jsme jeho jméno ve spojitosti s UFC slyšeli…


Další články