Sleduj nás

Nick Diaz hoří touhou po návratu, Masvidal jeho výzvu přijímá a teď už záleží jenom na UFC!

Nick Diaz hoří touhou po návratu, Masvidal jeho výzvu přijímá a teď už záleží jenom na UFC!

Starší z bratrů Diazů se přeci jenom chystá učinit svůj comeback. Skrze sociální sítě vyzval UFC, aby mu předhodilo Jorgeho Masvidala. Ten jeho výzvu zpovzdálí už přijímá.

„Pokud vím, jsem to stále já, kdo je největším grázlem ve hře,“ zmínil v rozhovoru s Arielem Helwanim Nick Diaz, který se zastával svého mladšího sourozence, o němž Masvidal řekl, že by ho rád zanechal v bezvědomí. Naneštěstí mu to v úvodní válce zm*dů neprošlo, a tak mu nabídl odvetu.

Nate Diaz je momentálně (ze zdravotních důvodů) na 90 dní mimo hru. S MMA ovšem vůbec nekončí, ale zároveň by se nedalo říct, že by o odvetu jevil zájem. Cítí, že vše už od samotného začátku propagace zápasu bylo proti němu, a tak nechal do hry vstoupit svého staršího bratra.

„Hej, ‚Gamebrede‘ a UFC, dejte fanouškům tu opravdovou show, kterou chtějí vidět,“ pobídl Nick Diaz skrze svůj instagram obě klíčové strany k založení bitvy. Gamebred (Masvidal) mu chvíli na to i odpověděl: „Bude mi ctí a určitě jsem pro.“


Vzhledem k tomu, že se Nick i Jorge dohodnuli na zápasu, teď už jenom záleží na UFC, jak se k celé záležitosti postaví. Nick Diaz se v kleci neobjevil od roku 2015, kdy se utkal s Andersonem Silvou. Dle některých videí se však stále udržoval v provozní teplotě, a tudíž by pro něho nemělo být těžké ten zápasový rytmus dohnat.


Další články