Sleduj nás

Ngannou: Z Ganea si zbytečné starosti nedělám, jsem nejlepší těžká váha současnosti

Ngannou: Z Ganea si zbytečné starosti nedělám, jsem nejlepší těžká váha současnosti
Francis Ngannou se připravuje na svou první obhajobu pásu těžké váhy, a i když bude čelit doposud neporaženému borci, znepokojený z toho nijak není.


Vyzývatelem kamerunského Predátora se stane francouzský bijec Ciryl Gane, který je zároveň držitelem pásu pro dočasného mistra divize. Tím se stal tak, že v poměrně jednoznačné bitvě přemohl knokautového umělce Derrika Lewise.

Gane je považován za velmi chytrého a vyspělého bojovníka, jenž ukazuje, že mu KO síla jeho soupeřů nedělá problém. Francise Ngannoua navíc velmi dobře zná, neměl by se ho tedy šampion obávat?


„Ani ne. Když se na to pořádně podívám, všichni ostatní bojovníci v divizi jsou kvalitami až za mnou. Něco takového bych si ještě před třemi lety nedovolil říct, ale od té prohry se Stipem Miocicem jsem udělal tolik potřebných změn a pokroků, že si připadám jako zcela nový člověk,“ řekl Predátor.

Podle všeho potřeboval hlavně uklidnit svou mysl. „Většinou jsem byl do všeho hrr, podnikal spoustu útoků nepromyšleně. Za poslední čtyři roky jsem se toho ale tolik moc naučil, že si teď s Ganem, kterého jinak obdivuju, nedělám těžkou hlavu,“ dodal pětatřicetiletý Kamerunec.

Další články

Ľudovít Klein si z Abú Dhabí odváží obrovský balík

Bojoval se soupeřem, se zlomeným kotníkem i s bolestí, přesto dokázal zvítězit. Slovenský bojovník Ľudovít Klein si z víkendového turnaje UFC 321 v Abú Dhabí neodváží jen cenný skalp, ale i bonus za zápas večera a jednu z největších výplat své kariéry.

Ľudovít Klein si z Abú Dhabí odváží obrovský balík