Sleduj nás

Ngannou: Usman je skvělý šampion. Nikdo ho nedá ve wrestlingu a teď už ani v postoji

Ngannou: Usman je skvělý šampion. Nikdo ho nedá ve wrestlingu a teď už ani v postoji
Ještě nedávno mu mnoho lidí nevěřilo, teď už ale pomalu všichni začínají chápat, že tuhle hádanku nebude tak snadné vyřešit.

Kamaru Usman je dle žebříčku ESPN novým nejlepším MMA zápasníkem planety. Tento status si zasloužil svou poslední dominantní výhrou nad „Největším grázlem“ Jorgem Masvidalem, jehož jako první člověk dokázal chladnokrevně vypnout.

S chválou na svého afrického spolubojovníka vůbec nešetřil ani současný šampion těžké váhy Francis Ngannou. Ten vypíchl jednu podstatnou věc. Dříve byl Usman znám hlavně díky svému wrestlingu, nyní je prý však třeba zohlednit i jeho skvělý postoj.

„Kamaru se neuvěřitelně zlepšil. Je sice znám jako wrestler, ale nyní je skvělý i v postoji. Zápas s Masvidalem to jenom potvrdil,“ chválil Ngannou aktuálního mistra velterové váhy, jenž má za sebou čtyři úspěšné titulové obhajoby.

„Pokud ho nedáte ve wrestlingu, ale teď už ani v postoji, tak na co se zmůžete? Na nic! Kamaru dokazuje, že je právoplatným šampionem,“ konstatoval obávaný Predátor, který se domnívá, že Usmana v jeho divizi jen tak někdo neporazí. A to včetně takového Colbyho Covingtona.

Další články

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Skrýval se za oponou chystaného historického galavečera v Bílém domě pečlivě utajovaný superzápas? „O to, jaké duely aktuálně domlouváme, se vůbec nestarejte,“ odsekl novinářům s kamennou tváří šéf UFC Dana White a následně smetl ze stolu veškeré divoké spekulace o tom, že se na trávníku amerického prezidenta měli původně poprat elitní šampioni Islam Machačev a Ilia Topuria.

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára