Sleduj nás

Nevím, čím by ho měl Puetz porazit, hodnotí Karlos Vémola šance Miloše Petráška

Nevím, čím by ho měl Puetz porazit, hodnotí Karlos Vémola šance Miloše Petráška
Dlouho se spekulovalo o bitvě terminátorů, která měla rozhodnout, kdo bude mít právo dále používat ikonickou přezdívku.

Nakonec vše dopadlo, alespoň prozatím, jinak a síly s německou verzí T-800 změří jiný zástupce Reinders Teamu. Miloš Petrášek si totiž zápas s jedním z nejslavnějších německých bojovníků sám vyžádal.

“Stephana Puetze sleduju už od doby, kdy zápasil v M-1, kde vyhrál titul a je to pro mě obrovský zápas. Když už ho tady v této organizaci máme, tak si to s ním chci vyzkoušet,“ zdůvodnil Meloun ambiciózní volbu soupeře.

Putez se zachoval jako správný válečník a hozenou rukavici zvedl, díky čemuž máme na kartě OKTAGONu 36 pro tuzemské fanoušky zřejmě nejzajímavější duel.

https://twitter.com/i/status/1577739052949811200


Melouna tedy čeká již 15.10. jeden z nejtěžších zápasů dosavadní kariéry, který ho ale může výrazně přiblížit k titulové šanci. Jak by se v takové chvíli zachoval šampion Karlos Vémola, je otázkou, protože proti svému tréninkovému partnerovi určitě nastupovat nechce. To je ale otázka vzdálenější budoucnosti.

Karlose nyní čeká boj o pás střední váhy proti Patriku Kinclovi, ale i tak se podělil o svůj názor na německý šlágr.

milos petrasek zapas oktagon titul Miloš Petrášek

Vémola tipuje vítězství Petráška


„Nepochybuji o tom, že Meloun zvítězí. Nevím, co by se muselo stát. Má za sebou neuvěřitelně tvrdou a dlouhou přípravu v polském Ankosu, kde je to vždy náročné. Je to neuvěřitelný borec a dříč. Podle mě je silnější, rychlejší a i více technický. Nevím, čím by ho měl Puetz porazit. Jsem přesvědčený, že Meloun vyhraje,“ vsadil by Vémola všechno na svého kolegu z gymu.


Podle posledních fotek vypadá Petrášek opravdu ve skvělé formě. Stephan Puetz vždy působil jako vytrvalostní tip zápasníka, který je schopný držet stejné tempo plných pět kol. Miloš by hlavně v prvním kole měl být znatelně rychlejší a dynamičtější než jeho pětatřicetiletý soupeř.

https://top-fight.cz/ceska-scena/chci-nejkratsi-cestu-k-titulu-povida-petrasek-co-rekl-o-puetzovi/

„Jeho nejsilnější stránkou je kardio. Rozjede zápas a od prvního do třetího kola, nepoleví a nezpomalí. Na druhou stranu věřím, že jsem dynamičtější a rychlejší. Viděl jsem, že v titulovém zápase s Viktorem Peštou úplně nestíhal v postoji, přitom Viktor je super zápasník, ale postoj nemá úplně nejlepší. Myslím, že Pütz bude mít problém mě na začátku zápasu chytit,“ potvrdil naši domněnku Miloš Petrášek v nedávném rozhovoru pro iDNES.cz.

Další články