Sleduj nás

Neuvěřitelná rychlost! Mike Tyson ukázal pecky z tréninku. Stále se mnou chceš bojovat? rýpl si do Paula

Neuvěřitelná rychlost! Mike Tyson ukázal pecky z tréninku. Stále se mnou chceš bojovat? rýpl si do PaulaFOTO: TOP RANK

Takovou rychlostí, jakou disponuje Mike Tyson, se může pochlubit opravdu málokdo. A o to víc je překvapující, že mu zanedlouho bude 58 let.

Opět se hodí přirovnání s ostatními legendami, které se rozhodly na stará kolena vrátit do ringu. Anderson Silva, Shannon Briggs, Roy Jones, ba dokonce i Evander Holyfield, na všech se projevily známky stárnutí a s nimi i viditelné zpomalení. Jenže pak je tu Mike Tyson.

Běh, posilování, výbušnost a touha po krvi. Jisté aspekty připomínají jeho starou formu, před kterou se na přelomu nového tisíciletí tajil dech. Soupeři padali k zemi jako švestky a drtivá část veřejnosti nyní doufá, že stejně tak 20. července padne i Jake Paul.


Americký influencer, který přesedlal na boxerskou dráhu a je o třicet let mladší jak jeho zkušený protějšek, se během propagace zápasu několikrát uchýlil k drsnému trashtalku. Zabředl už do takových hlubin, ze kterých se nemůže vymanit. Mikeovi slíbil nadlidská muka a tvrdé KO. Během tohoto neustálého popichování se však dočkal také odpovědi.

„Tak co, Jakeu, stále mi chceš čelit?“ zněl popisek k videu, jež Tyson sdílel na svých sítích. Ukazoval tak, že zatímco jeho oponent maká ústy, tak on tělem. „Nemůžu se dočkat, až tohle budeš ty!“ přidával, zatímco bombardoval lapy, co mu síly stačily. 


„Neuvěřitelná rychlost, Mikeu! Nestačíš nás udivovat!“ množily se mnohé komentáře pod příspěvkem, za nějž si vysloužil uznání veřejnosti. Nikoliv však samotného Paula. „Taky se nemůžu dočkat, až to budu já, Mikeu. Stejně jako všichni ostatní, i ty mě podceňuješ. Ale mám z toho radost,“ konstatoval kontroverzní YouTuber.

Pozoruhodné na této bitvě je, že ač se jedná o pouhou exhibici, lidé jí věnují extra vysokou pozornost. Ten zájem je větší jak o velký sjednocující duel Tysona Furyho s Oleksandrem Usykem. Tuto zásluhu ovšem nenese Jake Paul, nýbrž jeho soupeř, který je nenahraditelným unikátem. Jeho granáty uvidíme v akci dost možná naposledy.Další články