Sleduj nás

Nespravedlnost kvůli zranění. Láďa Tišer se s Bendou dožaduje odvety: S poctivou přípravou nemá šanci!

Nespravedlnost kvůli zranění. Láďa Tišer se s Bendou dožaduje odvety: S poctivou přípravou nemá šanci! Foto: Clash of the Stars

První zápas prohrál, protože měl zraněné rameno, ve druhém by si ale věřil. Zejména, kdyby navíc měl i čas na přípravu.

Bojový byznys umí být kolikrát pořádně nespravedlivý, čehož jsou důkazem snad všichni poslední soupeři Karlose Bendy. Jaroslav Kotlár, Diego Kotlár, a nyní dokonce už i Ladislav Tišer, proti všem se spolčil osud a před jejich bojem jim do života hodil nečekané klacky.

V případě Jardy to byl pravidel neznalý rozhodčí, od kterého dodnes čeká na omluvu. V případě Diega to byl nedostatek přípravy a hloupá chyba. A v případě Ládi Tišera to bylo zraněné rameno, se kterým natropil před zápasem velkou scénu, málem dokonce nenastoupil, ale promotéři ho přemluvili. Teď chce odvetu, protože ví, že kdyby byl fit, Karlose by přinejmenším potrápil.


„Několik týdnů před zápasem mě začalo trápit rameno. Informoval jsem o tom Clash, všichni o tom věděli, ale i tak jsem do zápasu nastoupil. Že to nakonec nevyšlo, není moje chyba. Karlose uznávám, byl dobrej, ale já nebyl stoprocentní, nemohl jsem být. S poctivou přípravou by dostal pořádné bomby,“ oznámil nám Láďa, který za těchto okolností, kdy měl limitován pohyb ruky, došel k závěru, že by odveta dávala dokonalý smysl.

„Clash mě chce, nabídka mi už dorazila, ale já bych si to rád dal s Karlosem znova. S ohledem na nepříznivé okolnosti, které našemu zápasu předcházely, by to dávalo smysl. Brzo se dozvíte více,“ přidal Láďa, který vážnost svého vzkazu podpořil i příspěvkem, jenž umístil na své sociální sítě.


„Karlosi Bendo, oficiálně chci ještě jeden zápas, ale na tři kola po třech minutách. Dám se do pořádku a uvidíme se v osmičce. Tentokrát doufám, že to vezmeš. Těším se!“ znělo mimo jiné v jeho příspěvku.

Netrvalo to dlouho a tento vzkaz našel svého adresáta. Ten na něj stručně prostřednictvím svého Instagramu odpověděl. „Ale tak… Odvahu má, rozum ne,“ smál se Karlos. „Každopádně ne, k tomuhle samozřejmě nedojde,“ zavrhl jakékoliv možnosti na druhé měření sil. Podobně tak předem odmítl i troufalého Diega Kotlára, který rovněž cítí nespravedlnost. Clash by musel přijít s hodně lukrativní nabídkou, aby Karlosův názor změnil.


Další články