Sleduj nás

Neskutečný pocit! Má výhra z klece strachu se zapíše do dějin, těší Jardu Kotlára

Neskutečný pocit! Má výhra z klece strachu se zapíše do dějin, těší Jardu KotláraFOTO: OKTAGON MMA

Jaroslav Kotlár září štěstím. Podařil se mu historický zápis, který mu nikdo nevezme. A přiblížil se jím k odvetě s Karlosem Bendou.

Omezená nabídka: Vsaď si na sobotní Clash a získej 600 spinů úplně zdarma! Registrace zde, kurzy pak nalezneš zde.

Na turnaji Clash of the Stars 4 se nám vůbec poprvé v historii českého MMA představila novinka zvaná klec strachu nebo také klec bolesti. Jde o bojiště čtvercového tvaru, jehož průměr činí 3 metry. 

Čím menší bojiště je, tím méně prostoru máte na nějaké taktické úhybné manévry. V podstatě jste nonstop vystaveni nebezpečí úderu, který zejména v těžké váze musí být smrtící. 

Na domácí půdě tuto novinku poprvé vyzkoušel Jaroslav Kotlár, který se postavil proti Lukáši „HuHu“ Procházkovi. Předzápasová očekávání se do puntíku naplnila, Jaroslav v duelu dominoval a po osmnácti vteřinách si připsal bleskovou výhru. Takovou, na kterou bude už nadosmrti vzpomínat. 

Neskutečný pocit, který se zapíše do dějin

„Děkuji všem!“ hlásal vděčný bojovník po zápase. „Byl to pro mě opravdu dlouhý a náročný kus cesty. Ve svém životě jsem došel daleko a věřím, že mě pořádný kus cesty ještě čeká… Každopádně, ANO! Jsem jako první v České republice, kdo bojoval v kleci strachu a stal se vítězem!“ těšilo jej. 


„Je to neskutečný pocit. Byl to velký den, který se zapíše do dějin. Děkuji všem, kteří mi fandí a podporují mě. Vážím si toho a těšte se na můj další zápas v Clash of the Stars. Jedeme bomby a brzy se zase uvidíme!“ burcoval. 

Odveta s Karlosem Bendou? 

Hlavním cílem Jaroslava Kotlára je vynutit si odvetu s Karlosem Bendou, a to nejlépe rovnou v kleci bolesti, jejíž atmosféru právě poznal. 

„Nemůžu pořádně spát. Nebudu mít klid, dokud si to my dva nedáme znova,“ říkal nejznámější sekuriťák v Česku na nedávném Before the Clash. „Chci mu to vrátit, mám na Karlose, není dokonalej, má svoje chyby!“ konstatoval s tím, že v malé kleci by svého soupeře zničil. „Tam by přede mnou už nemohl utíkat, jak má ve zvyku, tam bych ho ztrestal!“ mnul si ruce nad svým ďábelským plánem.


Omezená nabídka: Vsaď si na sobotní Clash a získej 600 spinů úplně zdarma! Registrace zde, kurzy pak nalezneš zde.


Další články

Jděte někam, pane Soukupe. Vančura neudržel nervy po zrušení zápasu

Mělo to být vyřizování účtů v ringu, místo toho létají nadávky na internetu. Jaromír Soukup už podruhé zrušil zápas s Michalem Vančurou, což známého trenéra rozpálilo doběla. I když mu na účtu přistane tučné odškodné, poslal mediálnímu magnátovi vzkaz, který se za rámeček rozhodně nedá.

Jděte někam, pane Soukupe. Vančura neudržel nervy po zrušení zápasu

Vydupal si podmínky, teď musí vyhrát. Le Sy varuje Enžla před ostudou

Vypadalo to na zrušený zápas kvůli zranění ruky, ale nakonec se v sobotu dočkáme. Hlavní tvář organizace Clash of the Stars Tomáš Le Sy se podíval na zoubek duelu mezi Jakubem Enžlem a Karlosem Bendou, přičemž naznačil, že role favorita a outsidera nejsou tak jasné, jak by se mohlo zdát, a tlak leží jen na jednom z nich.

Vydupal si podmínky, teď musí vyhrát. Le Sy varuje Enžla před ostudou

Urážka celého sportu? Raška přiznal, že Tóth bere několikanásobek jeho výplaty

Představ si, že dřeš celý život v tělocvičně, a pak přijde kluk z reality show, který si za jeden večer odnese násobně víc než ty. Ondřej Raška se sice chystá v O2 areně školit Pavla Tótha, ale při pohledu na bankovní konto je vítězem už teď kontroverzní influencer, což profesionální zápasník označil za urážlivé nejen pro sebe, ale pro celé MMA.

Urážka celého sportu? Raška přiznal, že Tóth bere několikanásobek jeho výplaty