Sleduj nás

Nermin Hajdarpašić: Fošum je sice nasypaný, ale já ho vypnu a půjdu pařit!

Nermin Hajdarpašić: Fošum je sice nasypaný, ale já ho vypnu a půjdu pařit!FOTO: OKTAGON MMA

OKTAGON si turnajem v Liberci odškrtne další město, ve kterém uspořádal turnaj. Již teď je jasné, že se mu Home Credit Arenu povede zaplnit lépe než slovutné KSW, což lze považovat za velký úspěch.

Zásluhu na tom má velmi atraktivní karta, na které najdeme i zápas dvou pořádných chlapáků. Švédský národní šampion v boxu Nermin Hajdarpašić si to rozdá divokým milovníkem přestřelek Robinem Fošumem. 

Skandinávský borec si v OKTAGONu zažil nepříliš úspěšnou premiéru loni na turnaji ve Frankfurtu. Na druhé straně klece stál mnohem zkušenější Alexander Poppeck, který na Švéda neustále tlačil a jakmile dostal možnost k takedownu, bylo rychle vymalováno. Zápas, který netrval ani dvě minuty, silně ovlivnilo psychické rozpoložení severského dlouhána.


„Abych byl upřímný, minule jsem si nasr*l do gatí. Ne kvůli falešnému vikingovi Poppeckovi, ale protože jsem nikdy nebojoval na tak obrovské akci před takovým davem. Tentokrát už vím, co očekávat, a také věřím, že Češi budou milejší než Němci,“ připomněl Nermin elektrizující atmosféru, která byla ovšem logicky nakloněná na stranu domácího Poppecka.

Další, co se Hajdarpašićovi nepozdávalo, byl výkon komentátora, který mu přišel velmi silně zaujatý. O tom, koho konkrétně myslel, se dá pouze spekulovat. Jeho duel obohacoval poznatky Brad Pickett a hlavní slovo měl Bryan Lacey. 


„Jsem rád, že bojuji v jejich organizaci, ale ten komentátor je neskutečně otravný. Pořád mluví o svých oblíbených bojovnících, vybírá si své favority a je tak zatraceně zaujatý. Neznám jeho jméno, ale můžete ho slyšet v každém pořadu. Není neutrální,“ přiznal Nermin, co jej nejvíc naštvalo v rozhovoru pro web frontkick.

Na přetřes samozřejmě přišel i blížící se souboj s Robinem Fošumem, kterého Nermin považuje za mnohem lehčího soupeře než byl Poppeck. Švéd si ovšem také neodpustil rýpnutí, které mu vřelé přijetí u libereckých fanoušků pravděpodobně nezajistí.

„Můj soupeř je sponzorován anabola.com, ale cítím, že mám velmi dobré šance na vítězství. Je to mnohem jednodušší výzva než minule. Pokusí se mě knokautovat, ale můžu ho unavit. Je to férový zápas. Nejlepší scénář: Vejdu dovnitř, sestřelím ho a půjdu pařit," odhalil hodně smělý plán Hajdarpašić. Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu