Sleduj nás

Neporažený voják Dominik Humburger se do akce vrátí v září! Na turnaji KSW 86 jej čeká domácí bijec Michalski

Neporažený voják Dominik Humburger se do akce vrátí v září! Na turnaji KSW 86 jej čeká domácí bijec MichalskiFOTO: KSW

Prozatímní šampion RFA má před sebou další velkou výzvu. Na turnaji KSW 86, který bude hostit Vratislav, se Humburger utká opět se zástupcem polské bojové školy.

Čtyřiatřicetiletý Michal Michalski se v největší evropské organizaci pohybuje od roku 2018 a absolvoval zde již sedm zápasů.

Ostřílený Polák má v KSW bilanci čtyři výhry a tři porážky. Tu poslední mu uštědřil šampion veltrové divize Adrian Bartosiński. Michalski se po ní dával dohromady více než dvacet měsíců a zdálo se, že jeho kariéra je u konce.

Zarputilý bijec ale dokázal vleklé zdravotní obtíže překonat a do klece se vrátil letos v březnu, když na turnaji KSW 80 zdolal Erikase Gubolvskise v prvním kole.

Humburger má momentálně za sebou v KSW dva zápasy, ve kterých si připsal důležitá vítězství. Vše vyšperkoval ziskem opasku v RFA, když porazil Roberta Maciejowskiho ve třetím kole TKO.


Proti Michalskimu bude mít výhodu ve fyzických parametrech, protože Polák strávil většinu kariéry ve veltrové váze.

Pro domácího zápasníka budou hovořit zkušenosti z těžkých zápasů, protože Michalski již narazil na taková jména, jako jsou Zawada nebo Imavov.

Fanoušci mohou od střetu těchto rváčů očekávat atraktivní bitvu založenou na tvrdých výměnách. Polák se během své kariéry v KSW nepodíval až k rozhodnutí sudích a Dominik ukončil šest ze 7 soupeřů knockoutem.


16. září tak může profesionální voják vylepšit svoji perfektní bilanci a opět se posunout v hierarchii polské organizace blíže k titulu.

Zdroj: KSW


Další články