Sleduj nás

Nenasytný Woodley hodlá pročistit vody střední váhy. Kdo je podle něj přeceňovaný a komu chce setnout hlavu?

Nenasytný Woodley hodlá pročistit vody střední váhy. Kdo je podle něj přeceňovaný a komu chce setnout hlavu?

Tyron Woodley se zdá být poslední dny v dobré náladě, což podporuje i tvrzením, že je ve své hlavě stále šampionem velterové váhy. Jakmile tento fakt potvrdí i ve skutečnosti a opět si vezme mistrovský pás, tak se prý vydá o kategorii výše, kde hodlá čelit „přeceňovanému“ Adesanyovi.

Israel Adesanya se vrhl k MMA a posléze i do UFC jako uragán. Z devatenácti duelů neprohrál ani jediný a navázal tak na svou veleúspěšnou kariéru v kickboxu (rekord 75-5). Dana White tohoto Nigerijce považuje za nového Conora McGregora, který svým chováním dokáže strhnout a upoutat fanoušky.

Díky této chvále se okolo současného šampiona střední váhy začala nafukovat pomyslná „hype bublina“, která začala některé lidi doslova štvát. A jedním z těch lidí, co se nebáli vystoupit z davu a říct to opravdu nahlas, je například Tyron Woodley.


woodley_adesanya_UFC_MMA

„Spousta z vás dělá z Israela nějakého Boha, kterým ale on vůbec není. Netvrdím, že je špatný, ale rozhodně to není takový fenomén, za nějž ho všichni považují,“ dal se do vyprávění bývalý vládce velterové váhy, jehož bystrému zraku neunikly ani Adesanyovy slabiny. „Viděl jsem v jeho boji nedostatky. Strašně se bojí soupeřů, co mají sílu a jsou výbušní. Mohli jsme to vidět v zápase s Romerem a určité mezery jsem viděl i v boji s Gastelumem - tedy někým, koho jsem já v pohodě přejel,“ přibližoval.


A jak se zdá, podle Woodleyho existuje šance, že by se s Adesanyou mohl jednoho dne utkat. „Nejprve musím vyčistit svou divizi, kde mě čekají tři až čtyři zápasy. Až to tu vyklidím, tak půjdu nahoru a zjistíme, co je Izzy zač,“ řekl odhodlaně s tím, že mu jde hlavně o titul. A ten si vezme od kohokoliv, kdo ho bude mít v danou chvíli zrovna v moci.


Další články