Sleduj nás

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhradaFoto: KSW

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise Marhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj management a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Sedmatřicetiletý bojovník zvládl v RFA dva zápasy, ve kterých se projevoval jako naprostý profesionál. Bez problémů splněná váha a perfektní výkony, které odskákali Ďatělinka i Hošek, jej předurčily k boji o pás s neporaženým Dominikem Humburgerem. O to větší překvapení přišlo necelý týden před zápasem, kdy je Avramovič k nezastižení a Humburger bez soupeře.

„Bohužel z nepochopitelných důvodů Nenad Avramovič zápas s Dominikem Humburgerem zrušil. Vyměnil agenturu, která ho zastupuje, a začal měnit podmínky. Vše vyvrcholilo tím, že zrušil celý zápas. Pro Dominika hledáme náhradu, aby se mohl utkat alespoň o dočasný titul. V řešení je David Hošek, který měl mít na tomto turnaji zápas,“ uvedl včera očividně zaskočený Boris Marhanský.

Aby problémů nebylo málo, o soupeře přišel i Jakub Benko. Pro slovenského thaiboxera se RFA snažila dohodnout velmi atraktivní náhradu v podobě Joiltona Lutterbacha. Brazilec, který úspěšně kombinuje postojové disciplíny s MMA, se v poslední době ukázal na turnajích Brave nebo Glory. V RFA si zvládl poradit se Sebastianem Fapšem, kterého předčil hlavně zápasovou inteligencí a zkušenostmi.

„Takže chlapci, akorát mám po tréninku a doslechl jsem se, že Benko nemá soupeře na sobotu. Samozřejmě jsem připravený a budu bojovat. On sice říká, že Muaythai jsou jeho pravidla, ale klec je moje kancelář a můj domov. Uvidíme se v sobotu, ten pás bude můj,“ přijal Joilton výzvu.

Souboj se s největší pravděpodobností odehraje podle pravidel Real Fight a ve hře má být titul střední váhy. Pokud se povede sehnat podobně atraktivní náhradu i pro Dominika Humburgera, mají se diváci rozhodně na co těšit.

Zdroj: Real Fight ArenaDalší články