Sleduj nás

Nemůžu nikam odejít, UFC mě vlastní, vysvětluje rozohněný Masvidal

Nemůžu nikam odejít, UFC mě vlastní, vysvětluje rozohněný Masvidal

Jorge „Gamebred“ Masvidal si ve svých posledních příspěvcích postěžoval na to, jak to chodí v UFC, a snažil se lidem objasnit to, co možná ani sami nevědí.

Současný držitel symbolického pásu BMF se před pár dny dostal do křížku s organizací. Je zde pod kontraktem, který má údajně trvat ještě sedm zápasů. Problém z hlediska Masvidala je v tom, že mu za ty zápasy nabízí nízkou částku… Tedy na jeho kvality nízkou částku.


„Jsem pod smlouvou, kterou jsem musel uzavřít, abych dostal zaplaceno. Stejnou smlouvu jsem dostal k utkání s Tillem a další před soubojem s Diazem. UFC stále rozšiřuje počet zápasů, na které si mě chce udržet. Vůbec je nezajímá, že já osobně v kontraktu chci pouze čtyři duely,“ dal se do vysvětlování „Gamebred“.

Je to sotva pár hodin dozadu, co Dana White odhalil, že se s Masvidalem stále „počítá“. „Nedávno s námi podepsal smlouvu na osm zápasů, před sebou jich má ještě sedm. Mí kolegové s ním usilovně pracovali, aby tu dohodu uzavřeli ,“ řekl konkrétně.  


masvidal_rock_ufc

Potíž je ale v tom, že Jorge v UFC za takovýchto podmínek, kde je organizací finančně nedoceněn, bojovat nechce. „Sejmul jsem jedny z nejlepších wrestlerů planety. Nikdo nemůže říct, že s těmi nejlepšími nechci zápasit. Na 11. července (UFC 252) jsem plánoval křest krví,“ mluvil o potenciálním duelu s Usmanem, k němuž nedošlo právě kvůli těm finančním problémům. A ty řešil nejen Jorge, ale i sám šampion Usman, jenž se dlouhé, dlouhé týdny nemohl rozhoupat kvůli tomu, že se s UFC nedohodl na „správné“ částce. 

Co teď tedy s Masvidalem bude? „Nemůžu odejít. UFC mě vlastní, dokud mě sami neodříznou, nebo dokud se nevybojuji ze své smlouvy. A pokud vás odříznou, tak vám neproplatí zbytek zápasů, co jste nepodstoupili,“ stěžoval si a poukazoval na další zásadní věc. „Proč řeší všechna velká jména nějaký problém? Conor, Jones, Cejudo… Všichni musíme přijmout způsob, jakým to teď funguje, nebo ukončit kariéru...,“ uzavřel.   Další články