Sleduj nás

Nemám strach a jsem připravena tě o všechny tituly obrat, vzkazuje Shevchenko Cejudovi

Nemám strach a jsem připravena tě o všechny tituly obrat, vzkazuje Shevchenko Cejudovi

Olympijský medailista a současný šampion muší a bantamové váhy UFC je připraven přidat další zlato do sbírky. Přesně to, které drží slavná zápasnice z Kyrgyzstánu. Ta mu ho však zadarmo rozhodně darovat neplánuje a navíc ho varuje, že spíše připraví o všechny poklady ona jeho.

Cejudo, jehož sláva rapidně stoupla po skalpu Demetriouse Johnsona, se nyní snaží proslavit tím, že posbírá tituly všude, kde to bude možné. Původně měl namířeno do pérové váhy, jenže tam vládne skoro o 20 cm vyšší Max Holloway. Možná i proto se Henry následně zaměřil na více rovnocenné soupeře, které si vyhlédl v ženské kategorii.

„Rád bych se stal prvním mezipohlavním šampionem, kterého svět kdy viděl. Proto vyzývám Valentinu Shevchenko! Můžeš být další obětí, která přede mnou poklekne,“ předeslal Cejudo, jehož slova rychle obletěla svět. Nebylo totiž poprvé, co něco podobného řekl.


„Prý jsi lovcem zlata, tak si dávej pozor, abys o něj sám nepřišel,“ odpovídala na jeho výzvu neochvějná šampionka z divize dámské muší váhy UFC. „Vypadá, že to myslí velmi vážně, ale jak jsem řekla. Já se ničeho nebojím a on by měl být velmi opatrný v tom, co si přeje. Prý je to lovec zlata a já se mohu postarat, aby o všechno své zlato navždy přišel,“ reagovala svérázná bojovnice.


Jediný názor, který k tomuto tématu chyběl, byl ten ze strany UFC. A tak se to Dana White rozhodl napravit. „Doteď to má hlava nemůže pochopit. Proč to Cejudo vůbec říkal? A Valentina by tu výzvu očividně přijala. Je to šílené, prostě šílené. Vůbec nevím, co k tomu mohu momentálně říct,“ reagovala hlava UFC.


Další články