Sleduj nás

Některé věci se nezapomínají, a proto budeme Borárose vždy tlačit, řekl Novotný

Některé věci se nezapomínají, a proto budeme Borárose vždy tlačit, řekl Novotný
Gábor Boráros má v Oktagonu zaručené doživotní výsady, o kterých si ostatní bojovníci mohou nechat jenom zdát.

„Bol som prvý.“ Tak zní název dokumentární série, která pojednává o Gáboru Borárosovi jako o prvním člověku, který si podrobil tuzemskou bojovou scénu. Nejenže vyhrál show Oktagon Výzva, navíc se stal velkým oblíbencem fanoušků, kteří ho poznávali a zastavovali všude na veřejnosti. Dokonce i media z něho bláznila, což pomohlo zvýraznění samotného Oktagonu, který Gáborovi za tyto služby dodnes dluží.

„Gábor byl v Evropě a řekl bych i dál než za hranicemi Evropy jednou z nejžádanějších osob na zápas, a to víceméně platí. Když řekneš Gábor Boráros ve světě MMA, tak všichni vědí, kdo to je… Je to strašně zvláštní, hodně lidí tomu nevěří, ale čím dál tím více soupeřů s ním chce zápasit, protože jeho výkony jsou často poslední dobou ne moc dobré,“ uvedl promotér Ondřej Novotný ve zmíněném dokumentu.

Gábor byl, je a bude výjimečný


Některé věci si však Boráros předplatil do konce života. Přízeň promotérů i organizace mu jen tak nezmizí.


„My Gábora samozřejmě tlačíme a vždycky jej tlačit budeme, jelikož některé věci se nezapomínají a někteří lidi budou zkrátka vždycky zajímaví. Když Conor McGregor posbírá deset proher v řadě, a vím, že někteří mi řeknou, že je to přirovnání přitažený za vlasy, nebude tě zajímat jeho jedenáctý zápas? Gábor nás bude zajímat, dokud bude dýchat,“ konstatoval Novotný.

gabor boraros oktagon zapas

Boráros: Chci se stát šampionem


Protože slovenský bijec vidí, kolik lidí mu je oporou, hodlá jim tuto přízeň nějak vrátit. Ačkoliv má momentálně na kontě tři prohry v řadě, udělá cokoliv, aby se z nich oklepal, a ještě si došel pro mistrovský opasek ve velterové váze.


„Nechci zvládnout jen příští zápas, ale i ty další. Stále bych rád získal pás šampiona, i když vím, že k němu vede ještě dlouhá cesta,“ podělil se Boráros o svůj sen, který je zároveň jeho hnacím motorem.

„Nezáleží na tom, kdo stojí na druhé straně klece, vždy musím být připraven a vydat ze sebe sto procent,“ je si slovenský bojovník vědom. Naznačil tak, že 17. září proti Jamesu Lewisovi uvidíme jeho nové já.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články